Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Kelenföld vasútállomástól...

Kelenföld vasútállomástól Üllői út Heim Pál kórházig hogy jutok el?

Figyelt kérdés

Szeretnék segítséget kérni.A Kelenföldi vasútállomásról hogy jutok el a legegyszerűbben kisfiammal az Üllői útra a Heim Pál kórházba?Nem vagyok Budapesti,légyszi,szájbarágósan írjátok le.Vagy még a Déli pályaudvarról is jó lenne,amelyik egyszerűbb.

Köszi,ha valaki megszán és leírja mivel,meddig menjek,mire hol szálljak át,illetve le.


2015. szept. 27. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kelenföldről:

M4 metró a Keleti pályaudvar felé (Kelenföld végállomás, így csak erre lehet menni), 6 megálló a Kálvin tér.

Itt áttszáltok az M3 metróra Kőbánya-Kispest felé. 3 megálló a Nagyvárad tér. A tér legfeltűnőbb épülete a Semmelweis Egyetem 22 emeletes elméleti tömbje. E tömb mögött van a Heim Pál kórház. Vagyis úgy kell elmenni a toronyház mellett, hogy az bal kéz felől van, jobbra pedig a felüljáró.

A Déli pályaudvarról:

M2 metró Örs Vezér tere felé

4 megálló a Deák tér

Itt átszálltok az M3 metróra Kőbánya-Kispest felé.

Ezzel -- mint az előbb -- a Nagyvárad térig mentek, csak a Deák tértől 5 megálló.

2015. szept. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

M4-es metróval el kell menni a Kálvin térig ott átszállni az M3-as metróra Kőbánya-Kispest irányába és a Nagyvárad téren leszállni, onnan gyalog.


Délitől hasonló, csak az M2-es metróra kell felszállni és a Deák téren átszállni az M3-ra.


Egy darab vonaljegy kell mindkét variációban.

2015. szept. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jajj,nagyon rendesek vagytok,nagyon-nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2015. szept. 27. 20:23
 4/6 A kérdező kommentje:
Külön köszönöm az infót a vonaéjegyről,ezt nem tudtam.Simán megvettem volna a 8 db jegyet a 4 helyett.Aranyosak vagytok,tényleg köszi.
2015. szept. 27. 20:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
6 éves korig ingyen utazhat a kisfiad a BKV-n is. Így csak akkor kell neki jegy, ha már elmúlt 6 éves.
2015. szept. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kíváncsi_kalandozó annyira rendes vagy,nagyon köszi a szájbarágós útbaigazítást.Mindent kinyomtatok,és így tuti odajutunk a Heim Pálba :)Tudom,aki ott él annak megszokott,de mi most megyünk először Pestre,sokat jelent hogy előre tudom,merre menjek,és ne ott bénázzak,és elkéssek.Pláne hogy fél évvel előre kell időpontot egyeztetnem.Szóval tényleg köszi az időt amit rám szántál.
2015. szept. 27. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!