Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet Budapes...

Mennyi idő alatt lehet Budapestről Velencébe érni autóval? (Az Olaszországi Velencére gondolok nem a Velencei-tóra)

Figyelt kérdés

2015. szept. 30. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Autóbusszal éjszaka 9 és fél óra volt.
2015. szept. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mi Caorleba mentünk, az volt kb. 7 óra. Velence onnan még plusz 1 óra. Hajnalban indultunk, tehát itthon nem volt nagy forgalom, kint az olaszoknál már elég zsúfoltság volt. De 8 óra az átlagos idő odáig szerintem.
2015. szept. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is 8 órát mondanék.
2015. szept. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A dolog rengeteg mindentől függ. Például attól, melyik napszakban/évszakban indulsz neki, de attól is, milyen útvonalat választasz. Sőt, attól is, mennyi időkre álltok meg pisilni.


Manapság bármely útvonaltervezőt megkérdezheted, ilyen és ilyen feltételekkel ekkor és ekkor mennyi időalatt érek Velencébe.

Nem nagy ügy, és személyre szabott válaszokat fogsz kapni.

Google maps ezen funkciója szerintem verhetetlen.

2015. okt. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 boszorkny válasza:
Ha reggel 4 órakor indulsz, Szlovénia felé mész és csak egyszer állsz meg tankolni, akkor kb 7 óra. Évente 2x teszem meg az utat.
2015. okt. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én kétszer voltam kocsival családdal, a szükséges megállókkal és nagyobb dugó nélkül 7-8 óra. Jól kell megválasztani az időt, de én már éjszaka nem szívesen vezetek.
2015. okt. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!