Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Magyarország-Írország, autóval...

Magyarország-Írország, autóval, a kompra lennék kíváncsi,2 is van, milyen hosszúak? Pánikolok kompon, ezért fontos!

Figyelt kérdés
Repülőre nem bírok felszállni,maga lenne a halál számomra,marad az autó.De autóval is gondolom vannak útközben gikszerek számomra : alapban nem bírom a magasságot,a bezártságot,a kompot hosszú ideig.Amint néztem 2 komp is van útközben,hány percesek ? 10 perc komppal nálam egekbe szökik a vérnyomásom,Horvátban tapasztaltam,pánikolok hogy nem tudok leszállni :S ezért lenne fontos tudnom hogy mennyi a kompok ideje,mert maximum nyugtatót kell hozzá beszereznem,de nem mindegy milyet,mert ha sok idő,akkor erős kell.Ha tud valaki valami információ,megköszönöm ! Corkba szeretnék eljutni.
2015. nov. 19. 23:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi is mindig kocsival megyünk de mi Doverba, és onnan megyünk tovább.

Ha Doverba mennél akkor 2 lehetőséged van.

Csalagut: 40-45 perces. Kocsiban ülve kivárhatod, de kiszállhatsz ha wc-re kell menned vagy csak állni akarsz egy kicsit.

Hajókomp.

2 vagy 2,5 órás. Itt nem maradhatsz a kocsiban, fel kell menned a hajóba. De ott akárhol pihenhetsz. Beülhetsz egy étterembe, vagy kávézóba, vásárolgathatsz, beülhetsz a kis játékterembe, vagy fel mehetsz a nyitott fedélzetre is. Azért egy hajón kizárt, hogy bezártságot érezzen az ember, lévén szabadon mozoghat.

Mivel te Corkba akarsz eljutni, akkor a neten ki tudod keresni, hogy melyik komp mikor megy oda, hány órás az út.

2015. nov. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még valamit. A Corkba induló hajó kompoknál is ugyanaz a szabály mint a doverin. Nem maradhatsz a kocsiban..
2015. nov. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm ! megnéztem a csalagutat a you tube-on,milyen a felszállás,hogy kell elképzelni :) Nem gondoltam volna hogy ilyen van,de hogy így fel nem szállnék rá,az tuti,vonat is,bezártság is,ott kapnék szívrohamot :) ez biztos kilőve
2015. nov. 20. 08:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem bántásból de aki ennyire berezel az utazástól, és bezártságtól, annak orvosi segítségre van szüksége.

Ha így nézzük akkor a hajó komp is kiesik, hiszen ott meg egy úszó "dobozba" vagy bezárva ami a nyílt tengeren úszkál 2-3 órán keresztül.

Kocsiban hogy érzed magad? Mert ha ott nem gond a bezártság akkor nem értem a csalagut miért gond.

2015. nov. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ezt orvosok elég jól tudják kezelni. miért nem kérsz segítséget ahelyett, hogy szenvedsz és a pánikod köré építed az életed?
2015. nov. 22. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!