Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Melyik országokban jártál eddig?

Melyik országokban jártál eddig?

Figyelt kérdés
Melyik tetszett a legjobban és melyik a legkevésbé? Kort is légyszi :)
2015. nov. 24. 17:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Magyarország, Szlovákia, Csehország, Csehszlovákia :D (bár arra nem emlékszem), Lengyelország, Ausztria, Horvátország, Bosznia hercegovina (csak átutaztam rajta)
2015. nov. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

- Ausztria (Bécs szinte már a 2. otthonom, Salzburg, Graz, Innsbruck)

- Csehország (Prága, Karlovy Vary, Ostrava)

- Szlovákia (Pozsony, Kassa)

- Olaszország (Velence, Róma, Firenze, Pisa, Assisi, Montepulciano, Torinóban 4x is voltam, Genova)

- Horvátország (Zágráb)

- Svédország (Stockholm, Götheborg)

- Finnország (Helsinki)

- Svájc (Bern, Zürich)

- Anglia (London, Oxford, Canterbury, Sheffield, Manchester)

- Belgium (Brüsszel)

- Oroszország (Moszkva, 2x is)

- Németország (Berlin, Dortmund, Münchenben több alkalommal, Drezda, Lipcse)

- Spanyolország (Barcelona, Palma de Mallorca)

- Franciaország (Marseilles)

- Lengyelország (Varsó)


Rajogok a műkorcsolyáért, így sok országban versenyek miatt voltam.

A legjobban Oroszország, Csehország és Spanyolország tetszettek, olyan nem volt, amely a legkevésbé.

Minden vágyam eljutni az USA-ba, azon belül is New York, valamint Szentpétervárra.


26/N

2015. nov. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, vicces én is műkorcsolya versenyekre utaztam legyakrabban (nézni+versenyezni) :)
2015. nov. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Spanyolország

Kanári-szigetek (Spanyolországhoz tartozik ez is)

Franciaország

Anglia

Olaszország 3x

Ausztria (a német-osztrák határon éltünk, nagyon sokszor voltam)

Svájc (nagyon sokszor szintén)

Németország (itt élek ugye)

Svédország 3x

Norvégia

Dánia

Csehország

Horvátország (3x)


Legkevésbé... nem nagyon tudok bármit is írni, mind nagyon tetszett. Összehasonlítani sem tudom, mert van, ahol inkább várost nézni voltam van ahol meg tengerparton, kikapcsolódni, a kettő meg nem ugyanaz. Talán Tenerife nyerte el legkevésbé a tetszésemet, kevés a természetes látnivaló, fürdőzésre meg egyszerűen sz*r. Ettől függetlenül megvan a maga szépsége.


A legjobban Svédország, a szívem csücske az az ország :)

2015. nov. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
27/N voltam.
2015. nov. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Horvátország, Szlovénia, Ausztria, Szlovákia, Csehország, Németország, Olaszország, Franciaország, Spanyolország, Monaco, Ukrajna
2015. nov. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Ausztria: Itt nagyon sokszor, de csak egy-egy napokra vásárolni Parndorfban a családdal.

Románia: Itt is nagyon sokszor voltam egy-egy napra vásárolni Aradon, Románián belül Erdélyben talán 5-ször voltam, min. 5 napra alkalmanként, de ált. többre, és már egy ideje minden évben megyünk a búcsúba, most is fogunk.

Finnország: 6 éves koromban voltam kb. 2 hétre, mert ott éltek a keresztszüleim. Márciusban mentünk mégis méteres(néhol talán többméteres) hó volt, és Lappföldön is jártunk.:) Ez a kedvenc országom, nagyon szívesen mennék újra, csak már hazaköltöztek a keresztszüleim.

Anglia: Egyszer voltam, kb. másfél hétig. Tetszett, szép ország, de az időjárása távol áll tőlem.

Görögország: Valamikor, talán két éve voltam nyáron 2 hétre. A tenger nagyon tetszett, jó meleg volt a vize. Viszont itt Angliával ellentétben nem szokatlanul hideg volt, hanem szokatlanul meleg.

Olaszország: Régebben voltam egy hétre és nagyon tetszett az ország. A tenger, maga az olasz nyelv, az a temperamentumosság, hihetetlen:)

Németország-Svájc: Az egybesorolás azért van, mert a határon voltunk, és néha magunk se tudtuk, melyik oldalon vagyunk. A tábor, amiben voltam nem tetszett, mert az ott lévő svájciak egész nap szinte semmit nem csináltak, 0 temperamentum. El is jöttem hamarabb. Viszont a német és svájci városok mérhetetlenül tetszettek. Látszik a gondozottság, a nem túlzásba vitt jólét, a kínálat hatalmas minden téren és sorolhatnám.


Mindről tudnék még sokat mesélni...:) Nem volt olyan ország, ami nem tetszett. Felnőtt koromban mindenképp szeretnék bejárni sok-sok országot. De az biztos, hogy ha majd lesz rá lehetőségem ezekbe az országokba, legfőbbképp Finnországba elmegyek még.


12L

2015. dec. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ausztria, Horvátország, Görögország, Bosznia-Hercegovina 17/L
2018. júl. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!