Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Van olyan weboldal, ahol...

Van olyan weboldal, ahol időpont alapján tudom megnézni, hogy épp akkor hova tudnék a legolcsóbban repülni?

Figyelt kérdés
Tehát mondjuk mindegy hova megyek, csak az időpont van meg és a legolcsóbban elérhető helyre utaznék repülővel. Nem sok reményt fűzök hozzá, hogy létezik ilyen, de talán mégis?
2010. márc. 25. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:
www.allaflygbiljetter.se
2010. márc. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, de nem az lenne a lényeg, hogy bárhonnan induljon a gép, itt a Stockholmot nem is lehet megváltoztatni. + normál olcsórepjegyes oldal, de azért kösz mert nem ismertem.
2010. márc. 26. 11:46
 3/3 anonim válasza:
wizzair.hu, ryanair.com, easyjet.com. A fapadok nem engedik általában, hogy ilyen kereső oldalakra kerüljenek az áraik, úgyhogy csak a sajátjukon lehet nézelődni. Ryanair-rel Dublint lehet szerencsével olcsón találni, én kétszer mentem 10EUR-ért oda-vissza :))
2010. ápr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!