Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol tudok nem kínai, kerekes...

Lánc kérdése:

Hol tudok nem kínai, kerekes utazótáskát vásárolni Szombathelyen?

Figyelt kérdés
Árat tudtok esetleg ami tartós is és nem törik ki a kereke?
2016. jan. 10. 17:58
 1/6 anonim ***** válasza:
[link] Samsonite; a többi márkát amit ír nem ismerem. A Samsonite elég drága (mérettől függően kb 20.000-től felfelé), de többet az életben nem kell bőröndöt venned, az tuti.
2016. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1-es, Neked van Samsonite-od?

Mindig is érdekelt, hogy az is "keménydobozos", az nem törik be a reptéri dobáláskor? Mert én azt hallottam, hogy keménydobozosat nem szabad venni, de azt is hallottam, hogy a Samsonite nagyon jó... Most akkor mi az igazság, világosíts fel, légyszi :-) Köszi :-)

2016. jan. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kb 7-8 éve vettünk az egyik német áruházláncnál kézipoggyász méretű bőröndöt. Bagóért adták, évente 6-8-szor elvonszolom valahova külföldre, és kutya baja.

Tehát teljesen fölöslegesnek érzem a sok tízezer forintos bőrönd vásárlást, helyette inkább a value for money kategóriában keresnék olyat, ami valóban kézipoggyász méret.

2016. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.. nekem az a véleményem, hogy a drága bőröndöt is ugyanúgy tönkre tudják tenni pl. reptéri rakodók. Nekem mindenki azt tanácsolta, hogy süllyesztett kerekű bőröndöt vegyek, mert az tuti bírja, ehhez képest mindenkié épségben cérba ért, kivéve az enyémet, aminek mintha tőböl kitépték volna a kerekét. :D :S A kemény borítású bőröndről ugyanez a véleményem, az is bármikor összetörhet.
2016. jan. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2: van Samsonite-m több is, de nem kemény. Keményet nem vennék, nincs rá szükségem.
2016. jan. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszi :-)
2016. jan. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!