Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan jussak el PlayIT-re?

Hogyan jussak el PlayIT-re?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és ez lenne a 3. playit amire el szeretnék menni. De anyám nem enged el egyedül és a tesómmal (fiú) pedig már nem szeretnék menni. És az a baj,hogy akárhányszor felhozom anyámnál a témát csak ordibálni tud meg vàgni a pofákat. Jó tanuló vagyok. Felhoztam azt az ötletet is, hogy egy ottani barátnöm anyukája vigyáznak ránk, de ebböl is csak az következett hogy hogyan tudok felmenni mert nincs aki felcipelne. Kérlek segítsetek adjatok ötletet :-(
2016. jan. 22. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

Remek kérdés.

Tudod, ez nem lelkizős lehetőség kamaszkori lelki gondok megoldására, hanem a gyakorikérdések utazási rovata.


Fogalmunk sincsen honnan akarsz elmenni, és hogy hol van az a playit. De ha megmondod, esetleg megmondjuk mivel mehetsz, és hol szállsz át.

Bár mivel 15 éves vagy, jobb lenne ha a csládoddal egyeztetnél ebben az ügyben, aztán ha majd ők elengednek, akkor segítenek is abban, hogyan menj el oda.

Addig - jóérzésű fórumozó - akkor sem ad neked tanácsot, ha 15 érzelgős bekezdést írsz ide.

2016. jan. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs, mi az a PlayIT, sem arról hol van, és hova szeretnél eljutni...

Az utazás rovatban a válaszhoz nem ártana tudni, hogy honnan hova szeretnél menni, nem gondolod?

(Az meg senkit sem érdekel igazából, hogy mi célból, meg hogy milyen a viszonyod a szüleiddel...)

2016. jan. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kerdesre valaszoljatok koszi.
2016. jan. 22. 18:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Beszélj anyáddal.

Köszi.

2016. jan. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedvesseged hatartalan
2016. jan. 22. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!