Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Termálfürdő, ahol nincs külön...

Termálfürdő, ahol nincs külön női és férfi öltöző? Ezt minek nevezik?

Figyelt kérdés

Eddig 2 termál- aquaworldben voltam, nem volt külön női és férfi öltöző,csak olyan kis "kabinok" mint a wc,zárható,párommal öltöztem. Az ilyen öltözőknek mi a neve? Koedukált?

És a legtöbb fürdő ilyen, vagy van,ahol van külön női és férfi?



2016. febr. 24. 23:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, koedukáltnak nevezik.

A budapesti fürdőkben (Széchenyi, Gellért stb), ha nem kabint kérsz, akkor külön van a női-férfi öltöző.

2016. febr. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van ahol külön van, pl Igalon. Szerintem jobb a közös. Családdal szoktam menni, közös táskába pakolunk, emiatt is egyszerűbb ha egy helyen tudunk átöltözni. Meg fiúgyerekek általában 6 éves korig mehetnek a nőibe, de ha esetleg anyaként egyedül mennék vele, nem lennék nyugodt. Amíg kicsik voltak is volt olyan hogy idegent kellett megkérni hogy nézze meg miért nem jön még ki a vécéről (nem volt papír, úgy döntött inkább vár...).


És igen, azt hiszem koedukáltnak hívják.

2016. febr. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ :) esetleg a Tatabányai fürdő, Ráckevei fürdő, Siófoki Galerius fürdő közös öltözős, nem tudjátok?

Ezek közül valamelyikbe szeretnénk menni a párommal

2016. febr. 25. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!