Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szép kártyával mi éri meg jobban?

Szép kártyával mi éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Hotel felpanzioval, Napközben hideget enni vagy olcsón szállás, ebed szép kártyával, reggeli és vacsora hideg. Nekünk sokba kerül picit a hudeg étkezés,mert kenyeret nem eszünk.

2016. febr. 29. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez leginkább egyéni preferencia kérdése. Nekünk például jobban megéri a hotel félpanzióval, mert kényelmes, nem kell mindig éttermet keresni a vacsorához, és ha kiadósan megreggeliztek, akkor ebédre elég egy könnyű valami valahol, és a hotelben este ott vár a vacsora.

Pénzben nem biztos, hogy olcsóbb ez a megoldás, mert a félpanziónak van felára, ami akár drágább is lehet, mintha elmentek valahova külső helyre enni, de szerintem sokkal egyszerűbb. Ezért mondtam, hogy nem biztos, hogy mindenkinek jó.

Pont most múlt héten voltunk félpanzióval, rengeteg féle kaja volt svédasztalos reggelinél és vacsoránál is, kenyér nélkül is bőven lesz mit ennetek.

2016. febr. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a félpanziót választanám, főleg, ha svédasztalos a reggeli, mert ott úgy be tudsz pakolni, hogy napközben tényleg elég egy könnyebb ebéd.
2016. febr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, én is efelé hajlok.
2016. febr. 29. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!