Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utazás Belgrádba?

Utazás Belgrádba?

Figyelt kérdés
Régóta nézegetem a balkáni blogokat, nagyon szép helyek vannak arra, és érdekesnek találom. Első balkáni útnak Belgrádot néztem ki. Buszutat nem nagyon találtam, így költségcsökkentés jegyében telekocsival akarok menni (6-7 ezer forintból ki lehet hozni az utat oda-vissza). Hostelben szállnék meg, ami szintén 2 éjszakára vagy 5 ezer forint. Magyarként mennyire biztonságosak ezek a hostelek, milyen ott a "vendégállomány"? Ti be mernétek egy ilyen utat vállalni barátnővel esetleg?

2016. márc. 16. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Már voltam egyedül Belgrádban, hálóteremben aludtam hostelben, semmi különös nem történt.


De sajnos maga a város nem egy nagy was ist das, kb. olyasmi, mint amilyen Észak-Korea fővárosa Phenjan lehet. Egy lerobbant, tízkilométereken át tartó tízemeletes paneldzsungel fog közre egy kis városmagot, ahol a Nándorfehérvári váron kívül nemigazán van látnivaló.


Én megnéztem a várat meg Titó, a volt jugoszláv vezető mauzóleumát, de hirtelen nem is tudok más látványosságot.


Újvidékkel (Novi Sad) szerintem jobban jársz, én azt jobban élveztem.

2016. márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kimondottan Belgrádba elutazni??

Max büntetésből.

2016. márc. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!