Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Az osztályommal részt veszünk...

Az osztályommal részt veszünk 1Erdélyi utazáson májusban. Szerintetek milyen ruhát kellene vinnünk oda? Állítólag esős, akkor gumi csizma. És még?

Figyelt kérdés

2016. márc. 31. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Az évszaknak, és az aktuális időjárásnak megfelelő öltözet kellene.

NE feledd, nem a világvégére mentek, csak ide a szomszédba.

2016. márc. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi 😊 csak a tanárom zaklatott ezzel, h ilyen csizma olyan kabát stb... És én is erre gondoltam h csak a szomszédba megyünk
2016. márc. 31. 18:45
 3/7 anonim válasza:

Pontosan hová mentek? Ha magas hegyek közé és esetleg erdőbe, akkor kell túrabakancs/vízálló cipő és meleg ruha. Réteges öltözködés a lényeg, nem kell téli kabát. De a hegyek közt éjjel lehűl bizony a levegő. Tavaly a Hargitán voltunk augusztusban és bizony éjjel 10 fok körül volt.

Pl most húsvétkor Csíkszeredában még hó volt az utcán. De a neten meg lehet nézni az előrejelzést mielőtt utaztok.

2016. márc. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi szeptemberben voltunk Erdelyben korutazason, otthon meg 20 fok korul volt, hat ott bizony elkelt a meleg vastag gyapjupulcsi amit helyben vettunk, meg napkozben is mikor a hegyekben voltunk fenn...

Egyszer oktober 23.-an mar emlekszem hogy Csikban ho is volt.

2016. ápr. 1. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Változó, olyan, mint itthon. Estére szokott inkább lehűlni a levegő, de gondolom lesz szállásotok és nem sátorban alszotok. Nappal simán lehetnek 20+ fokok ott is. Gumicsizma szerintem nem igazán jó, ha túráztok, kényelmetlen. Egy túrabakancs jobb választás lenne szerintem. Esőkabát, rövid és hosszúnadrág, melegítő, pulóver.
2016. ápr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és indulás előtt nézegessed az accuweather.com oldalon az időjárást az erdélyi területen, nagyjából jól előre szokta jelezni milyen idő várható.
2016. ápr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek 😊

Annyi csak a gond h nem mondtak konkrét helyet. De sok helyet említettek h meg nézzük

2016. ápr. 1. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!