Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan tudok a legegyszerűbben...

Hogyan tudok a legegyszerűbben eljutni a Liszt Ferenc reptér Terminál 2B-be ha vonattal közelítem meg?

Figyelt kérdés
Eddig abban a hitben éltem hogy Ferihegy, de az egy tök másik része a reptérnek, mint ahova nekem kéne mennem. Esetleg tapasztalt valaki? Terminál 2B-b hogy juthatok el?
2016. ápr. 12. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Én beírtam a Google-be hogy ferihegy vonat [link] és fura módon az első találatban ott vannak a keresett információk:

Az állomást és a 2. Terminált a 200E busz köti össze a nappali órákban, éjszaka pedig a 900-as éjszakai autóbusz. Mesélj, ebből mi nem sikerült!

2016. ápr. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én itt lakom, tehát első kézből hallhatod (szép képzavar)

Tehát amint leszállsz a vonatról -nyilván vidékről jössz- jobb kéz felé lesz a 200E busz megállója. Napközben 7-8 percenként jár. A jegy 450 Ft. ha a vezetőnél veszed meg. De a vonatjegyedet olyan módon is megveheted, hogy a busz használatának díja is benne legyen. Az ország bármely vasúti jegypénztárában megveheted a vonatjegy részeként.

2016. ápr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Fel nem fogom, hogy milyen emberek lehetnek azok, akiknek előbb jut eszükbe a gyakorira kérdést kiírni, mint beütni a Googlebe azt, hogy "Ferihegy vasútállomásról a reptérre eljutás"...


A legelső találat lebetűz neked mindent.

2016. ápr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ferihegy megállónál leszállsz, ott van mellette a buszmegálló, megvárod a buszt, leszállsz a reptéren.
2016. ápr. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!