Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogy menjek? Ausztriába vagy...

Hogy menjek? Ausztriába vagy táborba (több lent)?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy egy nyári kirándulás, ahova busszal mennénk Ausztriába egy jó társasággal és a családommal történelmi és gyönyörű helyeket meglátogatni, pont egybeesik egy nyári bicós táborral ahove én szeretnék menni. A bicóstáborba jönne sok barátom, a buszon biztos szórakoznánk, a Balatonra mennénk. Nem tudok dönteni hogy hova menjek! Szerintem Ausztria nem egy nagy dolog de mégis kíváncsi lennék. Igazából azért gondoltam a táborra mert a történelmi helyket kesőbb is meg lehet tekinteni de egy táborban történő dolgok megismételhetetlenek. Igaz hogy a táborban a higénia gondok elrendezése nem a legmegfelelőbb,viszont lehet hogy olyan dolgokat tennénk/hülyéskednénk ami emlékezetes maradna mindnekinek. Csak lehet hogy nem lesz jó. A táborba most mennék először. Nemtudom hogy mihez húz a szívem jobban.

12/L



2016. máj. 4. 21:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért.
2016. máj. 4. 21:40
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja és a hogy helyett hovát akartam írni csak kijavította a telóm.
2016. máj. 4. 21:49
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ezt neked kell eldöntened. Ha úgy gondolod, hogy Ausztriába máskor is eljuthatsz majd, akkor menj a táborba a barátokkal, ha meg úgy, hogy a barátokkal legközelebb is mehetsz majd, míg Ausztriába nem megy többet a család, akkor menj oda. Senki nem fog tudni dönteni helyetted.
2016. máj. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet inkább a tábort választom..de nemtudom.:/ azért köszi, de még várok válaszokat.
2016. máj. 5. 21:54
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk 12 évesen még az is kérdés, hogy a szüleid mit szólnak a biciklis táborhoz... elengednének?

Mert ha oda nem engednének el, akkor eleve nincs kérdés sem :-)

2016. máj. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen elengednek. De megbeszéltük jó alaposan és Ausztriába megyek mert ez lesz az utolsó alkalom hogy a család együtt meg nyaralni. De azért köszi. :)
2016. máj. 8. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!