Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tanacsok? Az osztallyal...

Tanacsok? Az osztallyal megyunk Erdelybe.

Figyelt kérdés
Az osztallyal megyunk Erdelybe 30.-an. Es mivel tudom, hogy valamit ugyis elfelejtenek berakni, gondoltam megkerdezem,hogy szerintetek mi az Ami FONTOS, bepakolni?

2016. máj. 7. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Medveriasztó spray
2016. máj. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha hegyekbe mentek, valami vastagabb ruha estere/ejszakara. Egyebkent csak amire amugyis szukseged lenne.
2016. máj. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Esetleg nem bakti, jáki, vagy laskodi vagy?nem sértésként csak mi is nemsokára megyünk Erdélybe..
2016. máj. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Mindenképp készülj vastagabb ruhákkal is ha beljebb mentek Erdélyben (pl Kolozsváron is már) hidegebb van. Pár éve voltam, igaz én április végén, de érezhető volt a különbség. Szóval egy vastagabb pulcsit és esetleg dzsekit vigyél. Tanács:kezdj el előtte tervezni, írd össze mit viszel majd ellenőrizd pakolás közben.
2016. máj. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ruhák, törölköző, ágynemű, párnahuzat legyen mindenképpen, ha ott nem várnak kimosottal eleve a szálláson, mert egyik pajtim anno huzat nélkül aludt, és tiszta pattanásos lett az arca. Szappan, fogkefe, fogkrém, igen vmi meleg ruha is, nemtom hogy milyen lábbelit akarsz cipőt, papucsot, innivaló, kaja, papírzsepi, esetleg vécépapír, papucsot, amiben zuhanyozhatsz is, vagy strandra is jó. Ha nagy sporttáskával mész esetleg vigyél egy kisebb hátizsákot is, vigyél egy kis zsebpénzt, fényképezőgépet de a telefon is jó, ha tud jó képeket csinálni. Telefonod töltőjét, dezodort ha akarsz, ezt csak úgy, esetleg ha akarsz bézbólsapit, plüssmackót. Ha lány vagy, akkor vigyél betétet is, meg egy törölközőt amit magad alá rakhatsz, hogy ne az ágyat izéld össze. Esetleg zseblámpát ha akarsz, esetleg kis noteszt meg tollat ceruzát, hátha le akarsz valamit írni, egyszerűbb, mint telóba.
2016. máj. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
*ja és nemtom, hol voltak pajtimék, de mindegy, idegen helyen ne aludj saját párnahuzat nélkül, vagy aludhatsz, de akkor teljesen párna nékül; és mi ami volt pokróc, azt is bedugtuk paplanhuzatba, és vittünk saját lepedőt is. Ja meg esetleg ha akarsz, akkor vihetsz sampont is. Hogyha pl valami bányát megnéztek , akkor praktikus tud lenni, mert fel kell venni ilyen kobak nevű sisakot, és azok büdik, egyszer már voltam olyan helyen. Ja meg a sóbányában állítólag nagyon hideg van, nálunk egyszer állítólag mamám erősködött, hogy menjünk le, nézzük meg, de nem volt nálunk kabát; ugyhogy az egész család tüdőgyulladást kapott. Jöttünk elfele valahonnan, és a sóbánya pont útba esett. Ja meg esetleg ilyenek hogy kártya, hogyha akartok kártyázni pajtikkal.
2016. máj. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*valami strandgatya is legyen még, esetleg napolaj. esetleg szúnyogriasztó spré; nemtom, milyen helyre mentek, de ha strandra is, ki ne maradjon. Meg a papírjaid vigyed mindenképpen, személyi meg ezek.
2016. máj. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

*elírtam,de mindegy. Érteni fogod.

;)

2016. máj. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi!:DDD
2016. máj. 16. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!