Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Romániába, kocsival vagy...

Romániába, kocsival vagy vonattal érdemesebb menni? Baia Mare keszulok aki jart arra irjon rola

Figyelt kérdés
2016. máj. 20. 09:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Kocsival. Nem sokkal kerül többe, de nem vagy időhöz kötve stb stb...
2016. máj. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem jártam még arra munka miatt most muszaly. Milyen maga az orszag? Emberek?
2016. máj. 20. 10:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagybánya közel van a határhoz, nagyon hasonló amúgy, mint Magyarország, főleg az ország keleti része. A románok többsége nem valami kedves (bár persze van kivétel), de azon a környéken még sok magyar van és csak autóval mennék, ha van ilyen opció.
2016. máj. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is kocsival erdemesebb. A kornyezet, ahogy mar irtak, hasonlo mint Magyarorszagon (legalabbis a nagyvarosi kornyezet, a ruralis az szerintem egyertelmuen elmaradottabb). Az atlag roman ember alapjaraton kedves, de termeszetesen ki lehet fogni mogorvabbakat is:)
2016. máj. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben értem köszi
2016. máj. 20. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!