Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mit vigyek a kezipoggyaszba?

Mit vigyek a kezipoggyaszba?

Figyelt kérdés
Olaszorszagba megyek 4 napra (nem a tengerhez). Nem lesz feladando poggyaszom mert mar annyi penzem nincs. Mi az ami feltetlenul fontos julius kozepen? (Persze a zoknikat meg polokat meg ilyeneket tudom de ezen kivul?)

2016. máj. 29. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Sosem ertettem az ilyen kerdeseket. Hogy hogy mit? Ruhakat, fehernemut, cipot, kozmetikumot, fogkefet, fogkremet, ha akarsz konyvet, ujsagot. Uti okmanyt, fulhallgatot, parnat az uton valo alvashoz, zacskot amibe a folyadekokat rakod, ragcsat ha akarsz valamit enni ut kozben. Most ezekkel nem hiszem hogy ujat mondtam, vagy barki ujat tudna mondani ilyen temaban egy felnott embernek aki kepes bepakolni egy taskaba.
2016. máj. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom:) de meg nem vagyok felnott:)
2016. máj. 29. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!