Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ismeritek a diák-utak (diakuta...

Ismeritek a diák-utak (diakutak.com) utazási irodát? Ha igen mennyire megbízható? Megéri velük utazni?

Figyelt kérdés

2016. jún. 9. 20:25
 1/7 Halász Ferenc Ernő válasza:
0%
Mi többször is utaztunk velük,nagyon hangulatos,változatos,olcsó utakat szerveznek! Megbízhatóak,mindenkinek csak ajánlani tudom őket !
2016. jún. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2016. jún. 29. 09:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerősömék idén velük utaztak egy hétvégére. Azt mondják jók. De drága. Van ahol 1 hétre annyi, mint náluk hétvégére... Szóval nem árt összeviszonyítani az árakat és a kínált "terméket".
2016. aug. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem véletlen, hogy nem találni róluk értékelést, mivel minősíthetetlenek. Teljes csalódás, szervezettség 0, egyedül a sofőrökre lehetett számítani. Szervezett út helyett kaptunk egy teljesen tudatlan csapatot, akik a segíteni akarás legkisebb jelét sem mutatták, kifizetett szolgáltatások nagyját elfelejtették és még az utasokat hibáztatták. Könyörgöm, senki se őket válassza, hanem egy ismert és elismert utazási irodát.
2022. szept. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sohasenemse válasza:

Ismerősöm utazott velük augusztus végén Olaszországba. Elmesélte az utat, én csak hüledeztem magamban. Jártam már én is csoportos úton Olaszorszagba, de nem ilyen volt az utunk. Neki ez volt az első, így nem volt összehasonlítási alapja a szállás, étkezés, programszervezés, idegenvezetés terén. Elég annyit írnom, hogy kijelentette: nem mostanában fog utazni újra. Pedig aki jó idegenvezetővel, jól szervezett úttal jár Olaszországba, az nagyonis visszavágyik.

Mondjuk elég megnézni a FBon a cég videóit, ahol az "idegenvezető" nyekeg-nyökög. Katasztrófa. Ráadásul nem olcsón. Kidobott pénznek jó kb.

2022. szept. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Az oldalukon feltüntetett fakultatív programok nincsenek leszervezve, mindent egyénileg kell meglátogatni. Konkrétan kivisznek (a mi esetünkben Salzburg) és 10 óra szabadidőd van, azt csinálsz, amit csak szeretnél. Ha ügyes vagy, sok helyet meg tudsz látogatni, de arra nem számítottak ők sem, hogy a legtöbb "látnivaló" már délután 5-kor bezár. Így volt éjfélig időnk fagyoskodni. A legtöbb étterembe be sem engednek ha nincs foglalásod. Lehetőség sem volt felszállni a buszra hamarabb.

Kis pozitívum: a karácsonyi vásár szép.

dec. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ugyanaz a tapaszralat: szervezetlenség, a segítőkészség teljes hiánya. Ez nem utazás-szervezés csak egyközlekedési mód. Abból is a gyengébb. Senkinek nem ajánlom. Friss tapasztalt!!!
dec. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!