Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha veglegesen maradni szeretne...

Ha veglegesen maradni szeretnek Iranban, ahoz mit kell tegyek? Es ha ott is maradok tudnak engem bantani a rendorok mert europai vagyok?

Figyelt kérdés

Egy kicsit attol felek hogy a rendorok meghurcolnak vagy akikhez megyek oket bantjak majd, amit nagyon nem szeretnek, tudnak ilyet tenni? Es mit kene tegyek ahoz hogy ott tudjak maradni? Ha mondjuk meg hazasodok akkor nem tudnak bantani igaz?

Es ha ott vagyok es betartok minden szabalyt az oltozekel, hittel stb akkor is belem tudnak kotni vagy akkor beken hagynak?

Normalis valaszokat szeretnek, koszonom!:) L



2016. jún. 10. 06:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Iránba akarsz házasodni vagy mi a kérdés?Hány éves vagy mert olyan infantilis amiket írsz kicsit ne haragudj.
2016. jún. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

Vegyél fel csadort...

...vagy öltözzél be krumplis zsáknak, és ha jön egy rendőr, akkor utánozzad jó hangosan a krumpli hangját!

(Irániul.)

2016. jún. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

"olyan infantilis amiket írsz"


Csak nő!

2016. jún. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Mar nagyon varjuk a "Hogyan kell Iranba repjegyet venni?" Illetve a "Mennyibe kerul Iranba a repjegy?" c. kerdeseket is :'D. Meg persze a farszi nyelvkonyv keresosoket is.
2016. jún. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Normalis valaszokat csak akkor fogsz kapni, ha normalisan kerdezel. En is tettem mar fel nehany kerdest itt a GYIKon, de SOHA, ismetlem S O H A nem ugy, hogy megirom a kerdest es durr. Mindig elotte kulon jegyzetben megfogalmazom, tobbszor atolvasom, fogalmazasilag, nyelvtanilag ellenorzom. Nem azert mert egy nyelvtannaci vagyok, hanem mert fost nem adok ki a kezembol. Te ugy oszinten, hanyszor olvastad vissza a mondataidat???


Mondd csak, lattal valami irani filmet es szerelmes lettel?

Jartam irani hazban, ahol Iran kulturajat, gasztronomiajat, stb. mutattak be, tenyleg nagyon lenyugozo es az a nehany irani ember aki ott dolgozott baratsagos/aranyos volt, de az irasod azt tukrozi, hogy fogalmad sincs, hogy mi zajlik ott, mint valami gyerek abrandozik es onti magabol a h.lyeseget. Ugye az Afganisztanos kerdest is te irtad ki, hogy Iranba vagy Afganisztanba szeretnel elni?!....


Ezeket ugye mar lattad????


[link]


[link]


Bar ev 4 eves adat:

[link]

2016. jún. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen en irtam ki. Es nem azert mert egy filmet lattam, a parom megy iranba a csaladjahoz. Es majd meg szeretnem latogatni ha betoltottem egy bizoyos eletkort. Nem mintha rad tartozna. Es szerintem normalisan kerdeztem, erthetoen, bar mar kezdem felfogni hogy itt csak belem kotni tudnak az emberek, azert jottem ide hogy valaszt kapjak nem azert hogy megmondjak mi megy ott meg biztos hulye vagyok. Kepzeld tudom mi megy ott, tobbet is tudok mint te valoszinuleg. Parom volt ott, elt ott, mind ket orszagban. Minden elmondott de neten is ra keresem a dolgokra.

Es szerintem en jobban tudom mit akarok es miert.

Ennyit errol, ha nem tudtok normalisan valaszolni legyetek szivesek figyelem nelkul hagyni a kerdesemet. koszonom.

2016. jún. 10. 19:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha barmit is mondott volna, akkor miert nem a parodat kerdezed hogy hogyan allnak hozzad ott europaikent? Mi nem tudjuk, de mint arrol voltal szives kioktatni minket, a parod igen, mert o elt mindket orszagban. Mi nem. Megis minket kerdezel meg mi vagyunk a gonoszok :D. Kerdezd a parodat akkor. O a leghitelesebb forras ezek szerint.
2016. jún. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Ha "csak" a párod, akkor nem élhettek együtt, nem sétáltatok együtt az utcán, nem utazhattok ketten egy autóba, mert jon a rendőr es leigazol, nem tudod igazolni hogy házasok vagytok a párod börtönbe kerül. Te nem, semmi bajod nem esik, elkísérnek egy irodába ahol megkapod a kiutasításhoz szükséges papírokat és 24 órán belül elkell hagynod Iránt.

Persze, ma már ritkán igazoltatnak a rendőrök, főleg ha látszik hogy külföldi vagy, de ott a rizikó...

Munkavállalási vízummal, hosszabb időt is kint lehetsz de nehez lesz munkát találnod. Ha férjhez mész a párod hoz, pár hét alatt megkapod az állampolgárságot.

Én 9 éves élek Teheránba, rendes ruhába járunk az utcán, annyi, hogy rövid ujjú és kivágott felsőt nem szabad viselni legalább a popsidat takarja ruha, és mindig meg nyáron is hosszú nadrág vagy szoknya kell.

Egy kendőt mindenképpen kell a hatadra teríteni, de nem kell megkötni, sem az egész hajadat elfedni, elég ha lazán a válladon át dobod :)

Engem a 9 év alatt soha nem igazoltak le, a kutya sem szólt hozzám.

Szeretek itt élni, a lányom jövőre megy suliba, akkor sajnos el költözzünk az USA ba.

2016. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!