Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt készül el az...

Mennyi idő alatt készül el az útlevelem? Augusztus elsején utazok, június 27-én ha megcsináltatom még nem vagyok elkésve?

Figyelt kérdés
Tudom hogy rálehet fizetni, de sajnos így is épp hogy kinyögöm, jó lenne ha a normál eljárásba beleférne. Megkaphatom ennyi idő alatt még?

2016. jún. 23. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
bőven belefér
2016. jún. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem két hét alatt készen volt...
2016. jún. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
7-8 nap alatt kesz lesz.
2016. jún. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Biztosan meglesz addigra. Személyi nem elég ahová mész?
2016. jún. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nem nem, Törökbe megyek. :)

2016. jún. 23. 17:44
 6/9 anonim ***** válasza:
De ha epp hogy kinyogsz 7500 forintot, akkor mit csinalsz te egy masik orszagban? Ehen halsz? Minden bunkosagtol mentesen kerdezem.
2016. jún. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Es Törökországba mész. Nem pedig bele egy törökbe.*
2016. jún. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyebkent mikor leadod a kerelmet a pultban levo neni meg fogja tudni mondani, hogy kb. mennyi idobe telik. Ezt csinalja napi 8 oraban, tudjak mikor van "szezon" es mikor csendes a kerelmek ideje.


En hetfo nyitasnal leadtam es penteken delutan hivtak hogy mehetek erte...de mar csak hetfon tudtunk bemenni erte. Ez tavaly nyar vegen volt, augusztus utolso heteben. Gondolom a nyaralasos/utlevelkerelmek mar lecsengtek.

2016. jún. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Amire kell, arra megvan a pénz. Ha nem tudnék ott enni, nyilván nem mennék. Plusz költségek már csak nehezen férnének bele, akár itt, akár egy másik országban. Plusz 20 ezer nálam nem tartozik a mindegy kategóriába (sajnos). :)


Bocsánat, feltételeztem hogy rendelkezik mindenki annyi szövegértő képességgel, hogy a Törökbe Törökországot takar és nem egy török embert.....de akkor javítom, nehogy 2 mp-nél (másodpercnél) tovább kelljen használni azokat az agytekervényeket. Szóval:


Törökországa utazok! Na, így már minden részlet benne van a mondatban, nem történhetnek ilyen hatalmas félreértések, hogy repülőjegyet vásárolok egy emberbe!


A segítő válaszokat köszönöm mindenkinek, hasznosak voltak!

További szép nyarat!

2016. jún. 23. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!