Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Utazik közületek valaki...

Utazik közületek valaki DreamTrip (WorldVentures) -ön keresztül?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtudni pár infót tőle.

2016. júl. 28. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Autóvezetési tanácsokat sofőrtől, főzési tanácsot szakácstól érdemes kérni. Jól látod, hogy WorldVentures utazásról csak az tud érdemben szólni, aki sokat utazott velük. Én megtettem, sokszor. Kb. 30-40%-kal jobb árakat kaptam, mint máshol, a kiszolgálás nagyon rendben van. Ez nem a hátizsákos turistáknak szól, hanem a felső kategóriás utazóknak. Kb. olyan, mint a "Vadonatúj luxus Audi/BMW/Mercedes 5 millióért" ajánlat. Nagyon jó, ha költenél ennyi pénzt autóra. Akinek csak buszbérletre futja, azok nem tudnak vele mit kezdeni. A kérdés, hogy magadat melyik kategóriába sorolod...
2016. júl. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazad van, nagyon jó hasonlatot hoztál elő.

Végül úgy döntöttem mégsem veszem ki a részem benne, mert nem igazán az én pénztárcámnak való-még akkor sem ha tényleg olyan álomútra megyek "fillérekért" amire más elmegy kb a 2-3-szorosáért.

Ezt azért nem igazán reklámozzák hozzá-sajnos.

Ma megnéztem jobban milyen utakról is van szó, de akárhogy is nézem az nekem megfizethetetlen.

2016. aug. 2. 21:57
 3/3 Zs1224 válasza:
Szia, ha még nem lettél tag akkor érdemes lenne elgondolkodni rajta még egyszer.
2019. júl. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!