Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ha alapból kerülöd a diszkókat...

Ha alapból kerülöd a diszkókat/kocsmákat, akkor külföldön (pl. Mauritius szigetén, Ukrajnában, Kínában, vagy máshol) hol/hogyan érdemes lányokkal ismerkedni? Te hol, milyen "szöveggel" szoktál?

Figyelt kérdés
Nem holmi egy éjszakás kalandkeresés a cél, lehetőleg tartós kapcsolat. Persze az adott nyelvet valamilyen szinten beszélni kell, ez világos.

2016. aug. 6. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Nekem ez idehaza sem megy, úgyhogy én is kíváncsi vagyok erre
2016. aug. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:D
2016. aug. 6. 18:27
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pl ha Mauritiuson vagyok akkor a "szia baby, itt a kenum, nincs kedved ördöghalra vadászni szigonnyal?" mindig működik.
2016. aug. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Humoros :) Ennek ellenére komoly válaszokat szeretnék itt látni. Meg azért jóval többet is.
2016. aug. 6. 22:08
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Hát ez úgy látszik nem fog összejönni, de ne keseredj el nagyon. :)
2016. aug. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy leírtad azt amit tőled függetlenül magam is jól látok. Hasznos volt mindkét "hozzászólásod", graula ügyes olasz kisfiú vagy, leülhetsz.


Azonban ez egy olyan oldal, ahol infót, vagy segítséget kérhetnek egyesek, és amire mások leírják a kért szükséges információt. Nem arra találták ki, hogy mindenki hallgasson, vagy bénuska vicceskedőnek gondolja magát. ;)

2016. aug. 6. 22:50
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
...vagy hogy a kérdező hisztizzen ha nem az történik amit ő akar.
2016. aug. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Azonban ez egy olyan oldal, ahol infót, vagy segítséget kérhetnek egyesek, és amire mások leírják a kért szükséges információt."

Látom új vagy itt. :) Legközelebb inkább a párkapcsolatok kategóriába írd, ne az utazásba, ott többen látják. De normális választ ott sem fogsz kapni.

2016. aug. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!