Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Budapest-Bécsújhely (Ausztria)...

Budapest-Bécsújhely (Ausztria) vonat menetrendre milyen oldalon tudok rákeresni?

Figyelt kérdés

elvira.hu nem jó

www.oebb.at nem jó


Tudtok olyan oldalt ahol összerakja nekem a lehetséges útvonalakat, átszállások számával, időpontokkal?


Meg úgy általában ,ilyen vonatokra hol szokták megtalálni az emberek az információkat, jegyeket hogy szoktak venni?


kösz



2016. aug. 13. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt az oldalt a Deutsche Bahn üzemelteti az európai vasúttársaságok megbízásából. Egész Európa vasúti menetrendje benne van.

2016. aug. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Árat viszont nem találtam. Azt merre kéne keresnem? Diákom van.

Illetv a keleti jegypénztárban egyszerűen lehet ilyen 2átszállásos jegyet kérni Puchbergbe?

2016. aug. 13. 16:30
 3/4 anonim ***** válasza:

A jegy árát a nagyobb állomások, pályaudvarok nemzetközi péztáraiban tudják megmondani. Azt is, hogy tudnak-e közvetlen jegyet adni Puchberg-be.

A [link] oldalon is lehet menetrendet keresni. A Bidapest -> Wiener Neustadt viszonylatot kiadta. Itt van egy "Ticket und Preise" link, de nekem nem jön ki az ár.

2016. aug. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nemzetközi forgalomban nincs diákkedvezmény. Mivel az útvonal jelentős része Magyarországra esik, érdemes lehet úgy utaznod, hogy veszel egy belföldi jegyet Sopronig (egy csomó vonatnál itt kell átszállnod), ahol ki tudod használni a diákkedvezményt. Majd Sopronból egy másik vonattal mész tovább, amire nemzetközi jegyet veszel az osztrák célállomásig. Sőt Sopron -- a határátmenet miatt -- kettős státuszú állomás, lehet, hogy ÖBB (vagy ROEE) belföldi jeggyel tudsz innen tovább utazni Ausztria felé. Ezt ott tudják megmondani.
2016. aug. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!