Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » PostaUtasŐr Biztosítással...

PostaUtasŐr Biztosítással kapcsolatban tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A díjkalkuláció után a táblázatban számomra nem egyértelmű, hogy az szorzódik, ahány főre biztosítok? Vagy összesen mindannyiunknak annyi - egy adott összeg? Pl.: poggyász sérülés 4 főre 100.000 Ft vagy 4 x 100.000 Ft. ?

2016. aug. 18. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mondták-e neked, de a pósta a 19. század ittragadt kövülete.

Ha náluk találtad a legjobb árat, tuti benéztél valamit.

Amúgy nem tudom, mi a francnak neked poggyászsérülésre biztosítás...

2016. aug. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 00hory00 válasza:
Én a postával akkor sem biztosítanék, ha ingyen adnák a biztosítást. Lehet, hogy olcsók, de nem véletlenül. Van az a mondás hogy olcsó húsnak híg a leve. A szabályzatuk annyi előírást és mentesülést tartalmaz, amit lehetetlen betartani kb. A kárkifizetésükre is csak panaszt hallok. Maradjanak meg a levelek hordásánál. Te pedig válassz egy nagyobb névvel rendelkező biztosítót. Lehet 1-2000-el drágábban jössz ki, de jobb szolgáltatást is fogsz kapni.
2016. szept. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kérdezd meg a postán, szerintem szívesen segítenek.
2016. szept. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!