Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Az üzletek, kajáldák és...

Az üzletek, kajáldák és kávézók drágák a reptéren?

Figyelt kérdés
úgy hallottam igen marha drágák.És feltettem a kérdést aki járt már reptèren mi a tapasztalata ezekkel kapcsolatban?
2016. aug. 19. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Dragak, igen. Amelyikbe en szoktam mindig beulni (B10enes kapuk kozeleben van egy, mar tul a duty freen), ott atlag 1500 forint egy szendvics vagy egy kis salata ontettel es 700-800 forint egy felliteres udito (a fel literes viznek atlagban 600-700 forint az ara mindenutt, illetve azt hiszem van automata ahol 1-2 euroert kapni vizet).
2016. aug. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Igen, sajnos baromi drágák :/ Egyél inkább előtte, hogy ott ne kelljen a fél repjegyedet elenned!
2016. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
A drágaság relatív, a városi árakhoz képest drága, de más repterekhez viszonyítva elfogadható árak vannak.
2016. aug. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Menj a KFC-be vagy a Sparba, városi árakon dolgoznak kb.
2016. aug. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha Mastercard Gold vagy Platinum kártyád van, bemész a lounge-ba és ingyen zabálsz.
2016. aug. 20. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!