Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Külföldi munkavállalás 2016?

Külföldi munkavállalás 2016?

Figyelt kérdés

Külföldi munkavállalással kapcsolatban kérnék tanácsot tőletek. Egyre többen mennek ki szerencsét próbálni, közülük sokan már vissza se térnek.


Jelenleg (2016-ban) melyik az az ország, ahol érdemes munkát vállalni?

- Németországban úgy tudom elég sok most a bevándorló,

- angoloknál kérdéses az EU-ból való kilépés miatt,


Németország, Ausztria, Hollandia

Ezek jutottak eszembe,ezeken a helyeken szívesen élnék. :)


Tapasztalatokat várok.



2016. aug. 25. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy melyik nyelvet milyen szinten beszéled.
2016. aug. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Johnny Bravo ***** válasza:
Ahogy az elso irja!ha nem beszelsz nemetul vagy hollandul akkor neki se allj az egesznek!Ha igen(az nem azt jelenti hogy tudod hogy van az igen/nem esetleg tudsz valaszolni egy hogy vagy kérdésre)akkor lehet eldonteni,higy megis milyen munkakorben szeretnel dolgozni az orszag melyik felen!Persze kell egy jo adah kezdo tőke is!Ha az nincs akkor megint bukó a dolog!
2016. aug. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Damn válasza:

En angliat valasztanam mindenkeppen. En is itt dolgozom. Szemelyes velemenyem az, hogy itt konnyebben tudsz felrerakni, ugyanazert a meloert tobbet kapsz. Persze vannak koltsegek amik magasabbak mint mashol, de ha ugyes vagy es utanajarsz a dolgoknak szerintem jobban tudsz kijonni a dolgokbol.


Emlitetted az angliai kilepest.

Vannak ismeroseim akik mondtak, hogy ok hazamennek. Kerdeztem, hogy megis miert? A valasz annyi volt, hogy hat mert anglia kilep az EU-bol. Aha, ertem. Es? Ennyi erovel akkor svajcba se megy senki sem dolgozni? Dehogynem.

Az en velemenyem az, hogy ne ez legyen a donto indok.

2016. aug. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Összességében mindegyik országban jobbak a körülmények, mint Magyarországon. Nekem Angliáról van személyes tapasztalatom.


Sajnos semmi konkrétumot nem írtál magadról, így csak általánosságokat lehet mondani. Milyen nyelveken beszélsz és milyen szinten? Milyen végzettséged és szakmai tapasztalatod van?

2016. aug. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!