Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Németorszagban vagyunk, es...

Németorszagban vagyunk, es szeretnek venni nehany fele edesseget ajándékba, olyat, ami Magyarorszagon nem kaphato. Tudnatok mondani nekem ilyeneket?

Figyelt kérdés
2016. okt. 4. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha Magyarországon jártál már boltba,akkor a németeknél olyan cuccot vegyél amit ott nem láttál!A milka csokiból szokott náluk lenni sonder edition nur für kurze zeit!
2016. okt. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Inkább olyan van, ami itthon drága/ritka, illetve ami svájci vagy osztrák, de Németországban jobban kapható:


Milka Sondereditionen

Lindt csokik (itthon aranyárban vannak)

Zotter

Ritter

Alpia

Kinder tojást mindenhol szoktam venni, mert más játékok vannak benne. Gyűjtőknek kiváló

Toblerone

2016. okt. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amit biztosan ne vegyél: Lidl, Aldi cuccok. Sokan azt hiszik, hogy nálunk nincs. De nálunk is van, és nem is olyan finomat.

Nagyon sok minden van már itthon, pl. Müllerbe, amit máshol nem nagyon lehet kapni, de ott az is van. Pl. régebben Hanuta, Ritter Sport nem nagyon volt.

Szerintem inkább próbálj meg olyat, hogy akár ismert márkákból, de olyat venni, amilyen íz nálunk még nincs, valami különlegesebben, vagy special edition-t.



Vagy írd le ide, hogy neked mik a kedvenceid, miket hoznál. És akkor tudunk rá válaszolni, hogy itt van-e olyan.

2016. okt. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek! Igazabol nem nagyon ismerem az itthoni kinalatot, csak nehany daravjat. Eleg keveset latok, igy mindig elado szokott segiteni vasarolni, ugyhogy nem szoktam vele felsoroltatni mindent, altalaban a megszokott dolgokat veszem. De az aktualitasok jo otlet, meg a tobbinek is utanakerdezek a boltban, koszonom. :)
2016. okt. 4. 09:59
 5/5 aHermann ***** válasza:

Szia!

A mini Ritter Sport nálunk favorit szokott lenni, meg a Duplo.


Duplot mondjuk a Müllerben lehet kapni, de csak ezért nem megyünk be.

2016. okt. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!