Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Lehet a román határon átvinni...

Lehet a román határon átvinni gázspray-t?

Figyelt kérdés
Romániába megyek egész napos kirándulásra Arad környékére. Esetleges önvédelem céljából szeretnék gázspray-t magammal vinni. Lehet-e baj a határon? Vagy simán átengednek?

2016. okt. 7. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tudni , de paprikaspré hasznosabb , kutya medve se bírja .
2016. okt. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
popóban igen
2016. okt. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1-es, a paprikaspray KKV eszköz, a Pajzs 5000-es is jó kutyák ellen, mondjuk igaz, hogy medvék ellen nem próbáltam még, de nem is szeretnék olyan helyzetbe kerülni, hogy kiderüljön... megelőzve az idétlen válaszokat, állatkertbe se megyek tesztelgetni...


Kérdező, szerintem ha az adott spray Romániában is szabadon tartható, viselhető, akkor át kell, hogy engedjék, de nem biztos, hogy így van, csak ez tűnik logikusnak.

2016. okt. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én amikor legutóbb mentem (bár igazából eddig meg soha) nem nézték meg hogy mi van nálunk, csak a személyit.
2016. okt. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Visszafele ki szoktak nyitni a csomagtartot, de a taskadba nem kezdenek el kutatni.
2016. okt. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!