Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mennyire lenne biztonságos...

Mennyire lenne biztonságos elutazni busszal egy pénteki nap a Bécsi vásárba?

Figyelt kérdés
Egész életemben szerettem volna külföldre menni. Tavaly megadott az a lehetőség, hogy én a családom valamint egy barátnőm és annak családja busszal elutazhassunk Szlovákiaba. Mit ne mondjak, nagyon jó volt. Az az úri ember aki szervezte ezt a kirandulast (ő vitt ki minket külföldre, meg még másokat is, ez persze még volt hirdetve) idén is szervez. Idén szeretnénk kimenni, csak most Bécsbe. A karácsonyi vásárba. Egy pénteki nap. Ma beszéltem a barátnőmmel és ő azt mondta hogy jobb lenne ha jövőre mennénk mert valami fegyveres "izek" vannak a határnál. Tavaly sem volt semmi bajunk. Tényleg halasszuk át jövőre? Annyira vártam már...es..lehet hogy jövőre csak rosszabb lesz a helyzet. Biztonságos? Vagy ezek a fegyveres izék csak baromsagok? Segítsetek! Itt főképp nem gyerekek hanem eretebbek, ebben a témában jartasabbakat szeretnék kérdezni. köszönöm.
2016. okt. 10. 18:02
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

Teljesen biztonságos.

Gondolj bele. Napi szinten több millió ember éli ott az életét, rengeteg turista látogatja a várost nap mint nap, az egész évben.

2016. okt. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Igen, mindenképpen halasszátok át a fegyveres izék miatt!
2016. okt. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Első. Köszönöm a választ. :)

A fegyveres ízekkel a barátom (sztem) a terrorveszelyre célzott.

2016. okt. 10. 18:23
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs terrorveszély. Naponta ezrek utaznak Bécsbe, vagy tovább. Nem kell felülni az uszításnak.
2016. okt. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

"Itt főképp nem gyerekek hanem eretebbek, ebben a témában jartasabbakat szeretnék kérdezni"


Milyen ironikus hogy pont ti vagytok a gyerekek......

2016. okt. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Utolsó. Úgy értettem, hogy ne 9-10 totál félő évesek írjanak, hanem olyanok akik pl. külföldön élő felnőtt, vagyis aki ténylegesen ért hozzá, mert az ő véleményük azért mégiscsak többet ér. Vagy hogy mondjam...
2016. okt. 10. 19:32
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt pont úgy kérdezed, mintha Szíriába akarnátok utazni?

Azért, mert a határnál fegyveresek vannak, attól Bécs és a buszút biztonságos. Hiszen tudjátok magatokat igazolni az irataitokkal.

Magyarország határainál is vannak katonák, de attól Budapest biztonságos, sőt az egész ország is!

2016. okt. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 éve élek Bécsben, nem vettem észre hogy fegyveres izék lennének.
2016. okt. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

magyarország teljesen elbutul.

Minden héten betéved ide valaki, akinek fogalma nincs róla, milyen a külföld. Rengeteg polgárunknak gőze sincs arról, igazolvánnyal mehet, fogalma nincs, mi várná ott.

Mind elveszünk...

2016. okt. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Már miért ne lenne biztonságos? Milyen "fegyveres izék"? Bocsi, de hány évesek vagytok? :D De most komolyan... Mert fogalmad nincs a világról, az biztos.
2016. okt. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!