Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Real Reisen utazási irodáról...

Real Reisen utazási irodáról mi a vélemény, esetleg tapasztalat?

Figyelt kérdés

#utazási iroda #realreisen #real reisen
2016. okt. 26. 21:14
1 2 3
 1/21 anonim válasza:

Nagyon megvoltam velük elégedve nagyon jó volt a program, Crikvenicán csobbanó járaton voltam velük. Nagyon jó volt a szervezés, korán érkeztünk kényelmes volt a busz, a buszvezető és a csoportkisérő nagyon készséges volt.

Árak nagyon barátiak, ajánlom az irodát.

2016. nov. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
köszönöm!:))
2016. nov. 22. 13:11
 3/21 anonim válasza:
Pozsonyban voltunk 1 napos kiránduláson és nagyon tetszett a szervezés, kedves, figyelmes, közvetlen jó kedélyű fiatalember volt az idegenvezető. Így más programokon is szeretnénk részt venni a Real Reisen szervezésében. Nagyon megvoltunk velük elégedve.
2017. febr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
Jó szervezés, kényelmes busz, odafigyeltek az utasokra, a jövöben is fogok velük utazni amennyiben lesz számomra érdekes ajánlatuk.
2017. febr. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:

Nagyon jól szervezett Auschwitzi és Krakkó kiránduláson vettem részt Én és barátnőm a hétvégén!

Nagyon jó volt a kirándulás a csoportkísérő felkészült volt,aranyos és kedves, a buszvezetők is kedvesek voltak.

Maximális kiszolgálást kaptunk.

Jeleztük is, hogy fogunk még utazni az irodával.

Ajánlom mindenkinek nyugodt szívvel!

2017. ápr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:

Szia mi ma tervezünk menni a lányommal és lenne egy-két pontosító kérdésem.

Mennyi idő alatt ér ki a busz kb hány óra?

Kb hány wc szünetet tartanak mert a lányom elég "hugyos" gyakran jár wc-re?

Krakkoban mennyi volt a szabadprogram hossza?

A busz milyen van esetleg mosdó rajta, olyan amit használni is lehet ?

Milyen volt auswitz látogatása hány órát töltöttetek ott kb?

Előre is köszi a válaszokat?

2017. ápr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:

Nagyon jó volt a nyaralásunk, Olimpic Beachen. A szállás egyszerűen szuper volt. Enastron apartmanban laktunk. Az utazás kicsit hosszú volt, 20 óra alatt értünk oda, haza pedig 23 órás volt az utazás,magyar határon vártunk sokat. Csoportkisérő aranyos hölgy volt, nevére nem emlékszem. Helyi idegenvezető szuper csaj. Voltunk kirándulni Meteórákon és a Mamma Mia szigeten. Ajánlani tudom az irodát.

Voltak utaastársak akik nem bírták a hosszu utazást buszon. Aki ilyen utazásra jelentkezik legyen tisztában azzal, hogy lehet az utazás 24 óra is.

2017. júl. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Kismami24 válasza:

Én nem sok jót tudnék írni az irodáról! Ott kezdődik, hogy semmilyen szerződést, kifizetésről számlát, se utasbiztosítást nem kaptam az útra, útról. A busz nem hogy luxusbusz, de borzalmas... se lábtartó nem volt, se légkondi. Kb 30 fokban utaztunk végig Görögországig és vissza. Hovatovább vissza felé a sofőr éjszaka még fűtött is! Kb háromszor szóltak neki az utasok, hogy konkrétan 45 fok van már, kapcsolja ki a FŰTÉST!!! Oda felé jött az egyik sofőr párja, mint "utaskísérő", de semmire nem volt jó. Nekünk kellett a mozgó buszon a színe elé járulni, hogy a kinti idegenforgalmi adót kifizethessük. A határon elvette az igazolványokat, kiosztani nem tudta ("ez az Öné? Ja nem? Akkor esetleg az Öné?"), szánalmas volt!!! Visszafelé már ilyet se kaptunk! Visszafelé két 60 év körüli sofőrt kaptunk... az egyik kb kétszer elszundikált a volánnál, vagy egy sziklafaltól rántotta el a kormányt, vagy a 2 sávos sztrádán a sávon sréhen egyszer csak megálltunk, majd megébredt és tovább mentünk! A végén a busz utasai álltak elől "szóval tartani", el ne aludjon és épségben haza térjünk!

Így "ajánlom" bárkinek!!!

2017. júl. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Costas válasza:
Én is az említett buszon utaztam, amelyen Kismami24. A véleményem: 38 fokos melegben indultunk Magyarországról. Az autóbuszban igenis volt klíma. Persze, hogy melegünk volt, hiszen a légkondi nem bírta 20 fokra lehűteni a buszt, ami szerintem nem is baj, hiszen ez nem is egészséges. Egyébként is. Hová is utaztunk? Nem Görögországba? Ott 41 fok is lehet. Nem is értem! Utastársaim nem vették észre, hogy az üléstávolságok sokkal nagyobbak voltak, mint más buszokon. Szerintem nem szabad így neki indulni egy nyaralásnak!! Nyilván tisztában van mindenki azzal, hogy a buszos közlekedés hosszú távon, ami akár 24 óra is lehet (az utazási iroda hibáján kívül, hiszen a határokon történő várakozási időt nem tudják befolyásolni), nem biztos, hogy kényelmes, de mi ezt tudtuk megfizetni. A sofőrökről csak annyit, hogy én hajnalig oda és vissza is fent voltam. Olyasmit, hogy elaludt volna bármelyik sofőr is, nem tapasztaltam. Nem észleltem a kormány rángatását, amit Kismami24 leírt. Sofőrváltáskor álltunk meg, de olyan, hogy az autópályán csak úgy megálltunk volna, nem történt. Hazafelé valóban fűtött a sofőr, mint kiderült, egy utas kérésére, aki fázott. Ez valóban kellemetlen volt, hiszen az iroda honlapján ki van téve, hogy légkondis a busz, tehát mindenki hozhatott volna magával takarót, melegebb ruházatot, aki fázott. Őszintén! Képtelenség mindenki kívánságának megfelelni! Az kinti idegenvezető, Ildikó nagyon kedves és segítőkész volt. Erre igazán nem panaszkodhatott senki! A szállásunk az Anastázia apartmanházban volt, nekünk tökéletesen megfelelt. A fakultatív programok jól megvoltak szervezve. Mi kell még ennél több??? Az, hogy jól érezzük magunkat! De csak akkor érezheti magát jól bárki is, ha nem mindig a negatívumokat keresi!!! Bármibe és bárkibe belekötni nem szép dolog. Én is elfáradtam az úton, de tudtam, hogy csodálatos helyen tudok majd pihenni. Nekem megérte! Sajnálom, ha volt olyan utastársam, aki nem tudta élvezni a Görög táj szépségét! Az irodában én mindenről kaptam számlát, úgy tudom, hogy akik online foglalnak, azok számláit csoportosan elküldik a kinti idegenvezetőnek, tőle elkérhették volna. Egyszóval. Ne keressük mindig mindenben a rosszat!! Inkább örüljünk, hogy mi ha némi kényelmetlenség árán is, de eljuthattunk egy gyönyörű nyaralóhelyre! Én bármikor újra bevállalnám!
2017. júl. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Costas válasza:

Amit még említenék. Visszafelé a busz 20.00-kor indult. Ez sem tudták sokan értékelni, pedig kaptunk 1 napot ajándékba! Mindenki pihenhetett még egyet az út előtt. Fürdött, vagy vacsorázott, teljesen mindegy. Minden esetre figyeltek arra, hogy ne a nagy melegben induljunk útnak ismét, illetve, hogy a sofőrök kipihenhessék a szükséges időt. Más irodáknál 12.00-14.00-kor indulás van visszafelé.

Még egy gondolat: Volt, akinek visszafelé igencsak meghaladta a súlykorlátot a bőröndje. Szólt érte bárki is? Nem! A sofőr még arra is figyelt, hogy úgy helyezze el a bőröndöket, ahogy az utas kéri! Hiszen ital van benne, törékeny van benne, stb. stb.

Egy kicsit nézzünk mi is magunkba! Mi sem vagyunk tökéletesek! Nem igaz?

2017. júl. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!