Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szükséges útlevél Angliába?

Szükséges útlevél Angliába?

Figyelt kérdés
Valószínűleg jövőhéten megyek Londonba, de nincs útlevelem, mivel nagyon hirtelen jött ez a dolog, ezért nem volt időm elintézni. Egy évig leszek kint körülbelül, de közben haza tudok jönni néha. Úgy tudom, hogy az utazáshoz nem kell útlevél, így van?

2016. okt. 27. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szükséges, ha nincs érvényes személyi igazolványod.
2016. okt. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van érvényes személyim :)
2016. okt. 27. 11:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csupán csak 12 éve elég a személyi......
2016. okt. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Mi jött hirtelen? Még csak egy népszavazás történt az EUból való kilepésről.
2016. okt. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nekem jött hirtelen ez a lehetőség, kedves utolsó :D

Még sosem utaztam messzebb mint Ausztria, szóval bocsássatok meg, hogy megkérdeztem, nem kell rögtön leharapni a fejem.

2016. okt. 27. 17:12
 6/7 anonim ***** válasza:
majd ha már kiléptek az euból akkor meg mindenki hirtelen azt fogja kérdezni hogy ugye elég személyi angliába?
2016. okt. 28. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért a kérdés annyira nem butaság, mint ahogy néhányan értelmezik.


Az országba történő belépéshez, ott tartózkodáshoz valóban több mint 10 éve nem kell útlevél.

Viszont, mivel Angliában nincs személyi igazolvány, vannak helyek ahol nehezen fogadják el.


Az egy dolog, hogy a magyar állampolgároknak joguk van személyit használni útlevél helyett az Egyesült Királyságban is, de külföldön jobb ha nem kell ilyen problémákkal küszködni.


Igényeld meg itthon az útlevelet és kérd, hogy a londoni nagykövetségen vehesd át, ha úgy neked egyszerűbb.

2016. nov. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!