Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tudtok háztól házig személy...

Tudtok háztól házig személy szállítást?

Figyelt kérdés
Németországban dolgozik a férjem,és autóval szeretne hétvégenként haza jönni.Tudtok megbízható autót?Ami odáig,meg vissza szállítja.

2016. nov. 2. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Jól kereshet a férjed, ha megengedhet magának egy ilyen hosszú taxi utat. 2x benzinköltség+szállás a sofőrnek.

Oscar és Blablahcar-on lehet keresni car sharinget. Az megfizethető, de nincs garancia, hogy megy is arra autó, amerre ő szeretné.

2016. nov. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen van ilyen szállítás,csak nem tudom melyik társaság.Ahhoz meg semmi közöd,h mennyi pénzünk van.
2016. nov. 2. 13:26
 3/11 anonim ***** válasza:

Háztól hazig maximum taxi visz el!a telekocsi oldalak nem erről szólnak!Maximum ha szerencsed van es jo fej a sofőr es meg tudod vele beszelni hogy vegyen mar fel x cimen es rakjon ki y cimen,akkor tudod maximum megoldani!

Egyebkent honnan hova kellene utaznia a ferjednek?Mert lehet letezne mas opcio is az auton kivul!

2016. nov. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha jól értem a "hétvégente" kifejezésből, akkor rendszeresen szeretne hazajönni, mert kint dolgozik. Azt megkérdezhetem, hogy saját autó miért nem opció? Hiszen hosszútávon sokkal kifizetődőbb (és kényelmesebb) lenne, mint minden egyes alkalommal keresni sofőrt.
2016. nov. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 veterán vas ***** válasza:

Ahogy az előttem hozzászólók is utaltak rá, létezik ilyen szolgáltatás a világ szinte minden pontján. Szép számmal akadnak emberek aki ebből élnek, és kimondottan erre a célra vásárolt és átalakított gépkocsikkal személyszállításokat vállalnak.

Helyesen fogalmaztad meg az a feladatuk hogy: "odáig meg vissza" szállítják az utasokat.

Jah' majd elfelejtettem a legfontosabb infót!

Ennek a szolgáltatásnak TAXI a neve. ;)

2016. nov. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hallottam erről a bablahcarrol,de nem tudom háztol,gyárig viszi e.Autónk sajnos nincs.
2016. nov. 2. 14:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Korábban én saját autóval jártam haza. Aztán rájöttem, hogy vonattal gyorsabb és kényelmesebb.
2016. nov. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ilyen rendszerességgel egyáltalán nem kényelmes autózni. Jobb a vonat.
2016. nov. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ugyan mar egyszer leirtam,lehet elkerulte a figyelmed,igy leirom meg egyszer:a telekocsi NEM visz háztól házig!A telekocsi ugyanis NEM taxi!

Egyebkent meg semmi kozom az anyagi helyzetetekhez,de ha az ember a nemeteknel dolgozik nem hiszem el,hogy nem tudna venni valami 1-2ezer euros autot hogy hazajárjon!

2016. nov. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ha tudod, hogy van ilyen, akkor minek nyaggatsz minket. Semmi közünk, hogy mennyit keres a férjed, ahhoz sincs közünk, hogy hogyan jön haza Németországból. Csak jeleztem, hogy ha nincs eszetek, akkor legalább pénzetek legyen.
2016. nov. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!