Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hol találok olyan információt,...

Koleszár Péter_ kérdése:

Hol találok olyan információt, hogy különböző országokban járt utazók mikor és hol tartanak utibeszámolókat?

Figyelt kérdés
Melyek azok a gyűjtőoldalak, vagy világjáró klubok honlapjai, ahol ezek az események rendszerezve megtalálhatóak? Tudtok-e olyan klubot, ahol rendszeresen vannak ilyen események?

#élménybeszámoló #utibeszámoló
2016. nov. 4. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Travellina.hu
2016. nov. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

Én abban hiszek, hogy csak nagyon kevés olyan világutazó van, aki miután világot látott, a többieknek hivatásszerűen adja át a tapasztalatát. Ez azért van, mert aki valóban utazik, az nem klubbokban népszerűsíti magát, aki pedig utibeszámolókat tart, az téged néz hülyének.

A neten ettől függetlenül fogsz találni hiteles blogokat, beszámolókat.

Neked kell felismerned ezeket.

Amikor beírom Weaöres Sándor örök bölcsességét, a gyakorikérdések olvasói mindig nullára pontoznak. De tudod, leszarom.

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra" ehhez tartsd magad, ne utazó, dilinyós találkozókra járj.

2016. nov. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kettesnek tökéletesen igaza van, én utazok a világban, most jöttem haza Peruból, de soha sehol nem tartottam beszámolót és nem is fogok. Én magamnak utazok de ha kérik bárkinek segítek. Amúgy az egyéni beszámolok szerintem szart sem érnek, az élmények szubjektívek, nem más ömlengését és hülyeségét kell hallgatni hanem magadnak kell átélni az élményeket. A mondás szerint ne a járt utat járd hanem fedezz fel új utakat. Én ebben hiszek. Hiteles és értelmes, hasznos beszámolót én eddig mindössze egy darabot találtam a neten, az is egy cseh fickó utazó blogja. A többség false, dezinformál és totál hasztalan dolgokról szól. Az LP és a TA fórumai pedig abszolút hasztalanok.

A neten inkább látnivalókra keress rá, olvass útikönyveket LP, Bradt, Rough Guide, Eyewitness stb ha ott vagy akkor a helyiek majd elmondják hogy lehet oda eljutni.

2016. nov. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a Virtualtouristot ajánlom. De alapvetően én is read-only vagyok, csak a legközelebb állóknak mesélek utazás után.
2016. nov. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hataratkelo.hu
2016. nov. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, hogy idejét áldozta a válaszra.


Engedjétek meg, hogy eldöntsem, hogy akarok-e mások utazásbeli tapasztalatairól személyesen hallani, visszakérdezni, beszélgetni.


Számos utazónak van ilyen igénye, nem véletlenül kerül megrendezésre egy komplett kétnapos fesztivál, ahol ez kerül terítékre.


Tehát van rá igény.


Továbbra is várom a segítséget, hogy van-e olyan utibeszámolós esemény, ahol személyes beszámolókkal tudok talákozni.


Köszönöm annak, aki segít.

2016. nov. 5. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!