Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » EPETF-től kaptam "nyereményt"-...

EPETF-től kaptam "nyereményt"-gondolom átverése? De a kérdőívig elmentem, és kitöltöttem. Tovább nem! Most regisztráltam vagy nem? Mert nem szeretnék!

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Adtál meg adatokat? Ha igen, akkor fognak zaklatni ezután is!
2010. ápr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Átverésnek átverés, de igaz amit írnak :)

Tényleg kapsz "ingyen szállást" gyakorlatilag akárhol. Egyetlen feltétele ennek az, hogy a kaját is kötelezően ki kell fizetni. Gondolhatod, hogy annak az ára bele lesz építve a szállás ára is.

2010. ápr. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
52%

Én is kitöltöttem regisztráltam is Postán kértem meg is érkezett 3400 ft volt az átvétel. Olvastam ahonlapjukon egy két észrevételthogy kajáért fizettni kell Ez sem igaz mert a csekk mellett a tájékoztatóban egyszeri étkezés is van ingyen 7 napra küldték a szállás csekket amit ők fizettek egy évig érvényes.A csekken lévő kodszámmal lehet szálláshelyet keresni.SZrt az üzlet ebbe az utazás

üresek a vonatok,ha már elmész valahova csak költöl valamit ott étterem stb. és a hazai turizmus fejlesztése unios pénzz legalább felvan használva.Nem kell egyböl átvágásra gondolni,Bankszámlaszámot nem adtam meg attol én is fétem nem minha lenne rajta mit lenyulni.

ELÖSZÖR ÉN IS AZT HITTEM NA MIVEL AKARNAK ÁTVÁGNI?

2010. ápr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
52%

És még valami Mi tuti ,hogy ott nem fogunk étkezni.Valahol máshol.Nem lesz minek elkérni az árát.

Szépen távozunk ,ha pénzt kérnének.Itt a csekk ami ingyenes nincs az a jogi ut ahol behajtanák az étkezést mikor az is rajata van a papirjukon hogy egyszeri ingyenes.

2010. ápr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elolvastad a részvételi feltételeket?


Hotelkatalógus

9. Az összes olyan szálláshelyet tartalmazó Hotelkatalógus, amely vállalta, hogy elfogadja az Eurorest hotelcsekkeket, a www.epetf.eu internet címen található, és minden objektumról tartalmazza többek között az alábbi információkat:


9.1 Az Eurorest hotelcsekkek elfogadási időszakait, azaz azokat az időszakokat, amikor a szálláshely fogadja az Eurorest hotelcsekkek tulajdonosait;


9.2 A szálláshely által az Eurorest hotelcsekk tulajdonosai számára garantált napi étkezések számát és fajtáját;


9.3 A szálláshelyen érvényes, az Eurorest hotelcsekkek tulajdonosaira vonatkozó díjakat:


9.3.1 Az ingyenes éjszakákat ajánló szálláshelyek esetében ez a kötelező ellátás díja, amely egy felnőtt személyre és egy napra vonatkozik, magában foglalja a szálláshely által deklarált étkezéseket, valamint a standard hotelszolgáltatásokat;


9.3.2 Az engedményes tartózkodást és étkezést ajánló szálláshelyeknél ez az a napi díj, amely egy felnőtt személyre szól az engedmény levonása után, és magában foglalja a szállást, valamint a szálláshely által deklarált étkezéseket és a szálláshely standard szolgáltatásait;


Ebből azért mégiscsak az derül ki, hogy a szálláshely kötelezhet többletszolgáltatás igénybevételére...

2010. ápr. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

17. Az Eurorest hotelcsekk beváltásának feltétele, hogy a csekktulajdonos az adott szálláshelyen a tervezett tartózkodás teljes időtartamára, minden felnőtt személyre, előre kifizesse a csekkek aktuális, kiválasztott elfogadási időszakában ott érvényes díjat. A díjak a szálláshelynek a 9. pontban említett Hotelkatalógusban szereplő ajánlatában vannak megadva.



Tehát kötelező ellátást kell fizetni minden napra, ami ugyanannyi vagy még több is, mintha elmész egy sima panzióba. Általában napi 3500 ft, de nyáron 5000 ft is lehet egy nap, ebben benne van a félpanzió vagy csak reggeli.

2010. ápr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!