Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hová költöznél az alábbi...

Hová költöznél az alábbi országok közül, illetve hová mennél tanulni és miért?

Figyelt kérdés

Egy egy éves továbbképző tanfolyamra mennék ki magansuliba, és az alábbi városokban, országokban vannak a számomra megfelelő képzések:Bécs, Ausztria; München és Berlin, No; Milánó, Olaszo; Amszterdam, Holandia; Koppenhága, Dánia; Oslo, Norvégia; Párizs v London; Helsinki v Moskva és meglepetés város van Kanadaban, USAban, Írországban és Svájcban. Ahol vagyot írtam a két város köze ott úgy van hogy ok döntik el h hol van hely ami meg meglepetés város, az meg olyan hogy ahol jelentkezik fogadocsalad.

Ez nyilván több programból összetevődő felajánlás, nem egye keresztül kell jelentkeznem és a képzésem mellett nyelvoraim lennének és a képzés végeztével nagy valószínűséggel egy ottani cégnél lesz kötelező gyakorlat. Arra lennék kíváncsi hogy milyenek a megélhetési körülmények az egészségügy, maga az élet ezekben az országokban. Nyilván a többi ami érdekel annak már utánanéztem. Csak normális válaszokat szeretnék



2016. nov. 12. 12:30
1 2
 1/12 anonim válasza:
73%

Norvégia

Moszkva

Kanada


Többit kihagynám.

2016. nov. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Szerintem az Unión belüli országok a legjobbak, mert azok esetében a legkevesebb a papírmunka.
2016. nov. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ahova van elég pénzed.
2016. nov. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Bécs, Amszterdam, London, USA

Milyen tanfolyam ez? Te fizeted a költségeit? Esetleg, ha mondjuk sngolul szeretnél megtanulni, akkor olyan országba menj. Szerintem törekedj arra, hogy később ezekból mit tudsz hasznosítani.

Egyébként az egészségügy ezekben az országokban sokkal jobb, mint nálunk. Túl nagy különbségek nincsenek.

2016. nov. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Írországban élek, imádom, nem akarok innen elköltözni.

Viszont ezek közül a helyek közül simán mennék Bécsbe, Berlinbe, Olsoba, Helsinkibe vagy Svájcba is.


Ahová tuti nem: Londonba nincs az az isten, már attól is rosszul vagyok, ha pár napot kell ott eltöltenem valamiért, Milánó és Párizs sem tartozik a kedvenceim közé, Amszterdamban pedig több barátom elmondásai alapján sem valami jó élni, többször voltam ott, de valahogy nem vágyom oda én sem, így kihagynám.

2016. nov. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bécs a közelség miatt, Moskva az nyelvtanulás miatt. A többinél nem látok előnyt, esetleg az USA, Kanada, ha később kiköltözést tervezel és helyismeretet akarsz.
2016. nov. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

›1. miért ezekbe mennél szívesen a jóléten kívűl?

›2. ez igaz, és vízumot se kellene fizetnem

›3. igen mi fizetnénk (5-en), és minimális támogatást kapunk

›4. magán úton szervezett, van 3 oktató és mi 5-en diákok, ezekbe az országokba kapnánk támogatást egy a tanárok altal ismert intézménytől, ennyire pntos részletet nem tudok, ez ilyen légi közlekedéssel kapcsolatos dolgok, tehát minden ami beletartozik. ezekkel kapcsolatban lenne képzés, és gykorlat, angol nyelven.

Angolból, németből, olaszból és franciából van felsőfokú nyelvvizsgám, és ezek mellé szeretnék új nyelvet tanulni. És mielőtt valaki kételkedne, 23 év alatt meg lehet tanulni ennyi nyelvet.

› a többieknek köszönöm a választ és utána még maradnék az adott országban cégnél gyakorlaton.

2016. nov. 12. 14:47
 8/12 anonim ***** válasza:
53%

Bocs; de ez akkor egy Sorosféle támogatású program, ugye?


Ja, most látom, hogy csak a szivárványfelhőbe illő válaszokat vársz.


16 különböző országra vonatkozó információkat a megélhetési körülményekről, az egészségügyről, és magáról az életről ezekben az országokban.

A feleséged ne legyek?

2016. nov. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, ez magánprogram, és gondoltam kaphatok értelemes válaszokat kint élőktől (kaptam, és köszönöm a normálisakat). Sok mindennek utána lett nézve, és már el is van döntve hogy hova megyünk, milyen módon és hogy mennyi lesz a költség. Más fórumokról is kaptunk válaszokat.
2016. nov. 23. 18:13
 10/12 anonim ***** válasza:
40%
Én Kanadába költöztem 2008-ban és már akkor is látszott de most aztán igazán hogy itt lesz a legjobb. Az EU és az USA menthetetlenül jobbra tolódik, annyira, hogy az komoly probléma, az EU akár szét is eshet, itt viszont egy rövid kitérőt (Harper) kivéve mindig is normális emberek vezették az országot, egy éve megint (Trudeau).
2016. nov. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!