Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Vannak e tapasztalataitok a...

Vannak e tapasztalataitok a Club Travel Hungary Kft. -vel?

Figyelt kérdés

A honlapjuk megszünt, az ügyfélszolgálati irodájuk megszünt, levelekre, e-mailekre nem válaszolnak. Mobiltelefonukat ha felveszik olyan háttérzaj hallatszik mintha egy parkba vennék fel.

Ez több mint gyanús.


2016. nov. 19. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Es mi a konkret kerdes vagy eset?
2016. nov. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A konkrét kérdésem, hogy valakinek vannak e tapasztalataitok velük?

Én sajnos beleléptem a csapdájukba, de az esetről a rendőrségi feljelentésem során ott beszámolok.

Ügyvédet fogadni nem áll szándékomban. Az még az eddigieken túl jelentős kiadást jelent és sajnos köztük is sok a szerencselovag.

2016. nov. 19. 12:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek azok, szállodai kedvezménykártyát tukmáltak az emberekre 100e Ft körül?
2016. nov. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de en azon kivul, hogy beutottem a nevuket a google-ba, semmit nem csinaltam, megis az elso 3 link alapjan teljesen vilagos, hogy egy csalo bandarol van szo kulonbozo neveken futva. Ha te ezt nem tetted meg mielott kiadtal neki x szazezer forintot, akkor inkabb a sajat hulyeseged reklamozasa helyett, csondben turd a sorsodat.
2016. nov. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#4-nek

Ja, ezért tartunk itt.

Nem az a szemét bűnöző, aki csal, emberektől lop, hanem az szégyellje magát akit átvágnak.

2016. nov. 19. 16:18
 6/6 A kérdező kommentje:
Mellesleg 3 héttel ezelőtt még működött a honlapjuk.
2016. nov. 19. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!