Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Repülnék a lányaimmal pár nap...

Repülnék a lányaimmal pár nap múlva Németbe! Nagyobbik 19 a kicsi 7 éves! Apuka nem jön! Kiengedik a kicsit meghatalmazás nélkül? KÖSZI MINDENKINEK! FONTOS!

Figyelt kérdés
2016. nov. 24. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Kiengedik őket.

Mi magyarok mellesleg nem mondjuk azt, "németbe". Olyanokat szoktunk mondani, hogy Németországba. vagy xxx városba. De ezt csak azért mondom, mert nagyon bántja a fülemet ez a szleng.

2016. nov. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Természetesen ki.
2016. nov. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
[link] - amennyiben te vagy egyedul a torvenyes kepviselo, igen. De nemet emberekbe (amit a kerdesed jelent) tovabbra sem fogsz tudni belerepulni.
2016. nov. 25. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha egyeduli torvenyes kepviselo vagy, igen. Ha apuka is torvenyes kepviselo (tehat a felugyeleti jogat nem szuntettek meg) akkor sok legitarsasag a csekkolaskor elkeri az apuka beleegyezo nyilatkozatat. Inkabb legyen nalad, az a biztos. Easyjet pl tudom, hogy keri, baratnomet nem engedtek felszallni az angliaba tarto gepre, mert nem volt apukatol beleegyezo nyilatkozat, pedig egyutt elnek, hazasok. Nekem tavaly mikor mentem haza, az Air France is kerte a nyilatkozatot.
2016. nov. 25. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!