Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Tenerifére vagy Gran Canariára...

Bekita kérdése:

Tenerifére vagy Gran Canariára utaznánk áprilisban. Melyik hely jobb? Lehet-e az óceánba fürödni ilyenkor?

Figyelt kérdés

2016. nov. 27. 09:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el:

[link]

2016. nov. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%

Mindketto nagyon szep, Gran Canaria talan nyugodtabb, Teneriffe porgosebb.


Szerintem az ocean meg hideg aprilisban.

2016. nov. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

A Kanári-szigetek egy olyan szigetcsoport, amely egymástól nem messze levő szigeteket takar... Alapvetően hasonló adottságokkal.


Ezek fő vonzereje a mindig kellemes időjárás.

Persze, én is tudom, hogy mindegyik más és más, mert az egyiken ott van az a naaaagy vulkán, a másikon meg van egy óriási sivatag, a harmadik meg lekopott és attól szép stb. De őszintén érdekelne, melyik agymosáson mondták, hogy a Kanári-szigetekre strandolni kell menni, azt is az óceánban??? Ha ilyenre vágysz, hatalmas pofáraesés lesz a vége.

Őszintén áprilisban csak a lúzerek mennek oda. Olyankor már a Földközi-tenger körnéyke is kellemes hely, akkor meg miért elmenni a világ végére??? Április Európában csodálatos, tombol a tavasz, minden virágban. A Kanári-szigeteken meg állandóan virágzik valami, évente háromszor beérik a mandula, gyomnövényként tenyésznek egész évben azok a dísznövények, amelyekért egy magyar kertész fél veséjét adná.


Még egy dolgot ajánlanék a kérdező figyelmébe, a két kérdezett sziget mellett van két másik is, ahova vannak közvetlen repülőjőjáratok. Tudom, nem annyira felkapott helyek, és a szomszédok is csak fejcsóválva hallanak majd az utatokról, de tényleg fillérekért, értsd 30 euróért mehetnétek ezekre is. Nézz szét, és menj rájuk TÉLEN.

2016. nov. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mivel fizetik az utat, ezért azt gondoltam, hogy ez az a hely, ahova nem biztos, hogy az életem folyamán eljutok. Azért Köszi az őszinteséget!
2016. nov. 27. 19:24
 5/11 A kérdező kommentje:
Még valami inkább az óceánba fürdök, mint a pisis medencébe.
2016. nov. 27. 19:26
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
A 10 fokos oceanban nemigen...
2016. nov. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Te jártál már ott?
2016. nov. 27. 19:47
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Igen. Februar vegen, marcius elejen szoktunk menni, Gran Canaria, Teneriffe, Fuerteventura, jovore megint Teneriffe.
2016. nov. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Akkor te is l...... Vagy?
2016. nov. 27. 20:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Hogy mi vagyok?
2016. nov. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!