Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Titeket érdekel a katasztrófa...

Titeket érdekel a katasztrófa turizmus?

Figyelt kérdés
Ellátogatnátok olyan helyekre ahol valami katasztrófa történt?Akár természeti,valamilyen baleset,terrortámadás vagy más??Ha igen hova?Esetleg van itt olyan aki már volt ilyen helyen?Hol?

2016. dec. 3. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. dec. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kimondottan mint katasztrófa turizmus nem érdekel.

De szívesen elmennék Auschwitzi koncentrációs táborba.

Nyáron meg Pompei-ba megyünk..

Ha nem félnék a pici sugárzástól is akkor elmennék Csernobilba is. Mondjuk tervben van Hirosima is.

2016. dec. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Voltam katasztrófa helyszínén, közvetlenül utána is, hát egyáltalán nem volt szórakoztató.

Ha éppen beleesne az útvonalba, akkor biztos megnéznék emlékhelyeket, de célzottan azért nem utaznék el sehova, hogy romokat vagy halott emberek emléktárgyait bámuljam.

2016. dec. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez csak szerintem beteg?
2016. dec. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#3 pontosan hol voltál?

#4 nem értem ebben mi a "beteg"??nem szórakozás miatt mennek ilyen helyekre az emberek.hanem szerintem a kíváncsiság meg az érzés,hogy ha akkor állsz ott veled is megtörténhetett volna.

2016. dec. 4. 10:08
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Rohadtul nem.
2016. dec. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg mások tragédiája miatt oda menni, szájtátva nézelődni nagyon is beteg.
2016. dec. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
ezzel az erővel a múzeumok is azok nem?!
2016. dec. 4. 21:01
 9/11 anonim ***** válasza:

Engem érdekel, én szoktam fényképezni például árvizet, ha van. Kifejezetten azért nem utaztam még sehova, mert történt ott valami, de ha ilyesmit látok, akkor szeretek róla egy-két képet csinálni.

Van egy sorozatom vonatbaleset után egy mozdonyról, az mondjuk elég durva.

2016. dec. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8 nem
2016. dec. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!