Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Lányok! Milyen külföldi...

Lányok! Milyen külföldi útra/randimeghívásra nem tudnátok nemet mondani egy srácnak?

Figyelt kérdés
Ismerkedési fázisban vagyok egy lánnyal, az utolsó lépcsőfok megtételéhez tervezném elhívni egy külföldi útra. Ti hol tudnátok elengedni magatokat? Milyen nyaralásra nem tudnátok nemet mondani? Napfény, tengerpart, bulik, Ibiza, Mallorca, egyéb? (Légyszi életkort is írjatok)

2016. dec. 11. 20:16
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Ez szerintem mar kerdezted parkapcsolatos kategoriaban, es ott is leirtak neked egy paran, hogy nem sokan szeretnek eljatszani a "Micsoda no" eleterzest eloben... valamint nem mennenek kulfoldre egy hapekkal (az o kontojan raadasul), aki par talalkozasrol ismernek eddig. Szoval, inkabb ne eroltesd. Az a lany, akit ezzel le tudsz nyugozni, az le*szop par deakert a kocsidban is, felesleges a flanc.
2016. dec. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem túlzás ez egy kicsit ismerkedési szakaszban? Belegondolva én még egy bonbontól is zavarba jöttem, hát még ha bevágta volna, hogy na akkor szombaton leugrunk Mallorcára...
2016. dec. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

NORMÁLIS nő nem fog veled menni, akkor sem ha fizeted is az útját!

(Ugyanis látja, hogy egy lúzer vagy, aki csak pénzért talál nőt magának.


Egy rendes lány egy szál virágnak is tud örülni -egy normális pasitól-,

a riba ncoknak viszont semmi sem lesz elég, és jól meg fognak kopasztani mielőtt tovább állnak egy másik balekot keresni.

2016. dec. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem inkább vacsorázni hívd meg.
2016. dec. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Ismerkedési szakban biztos nem hagynám, hogy ilyen helyre hívjon bárki is.

Megrémítene, mert ez messze túlmutat a normális randin.

Hívd meg étterembe, moziba, színházba, országon belüli kirándulásra...

Nagyon maximum mondjuk a bécsi adventi vásárba elmennék, az szinte mintha itthon lenne, de Mallorca meg ilyenek? Kizárt dolog!

2016. dec. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mo.n belül inkább...
2016. dec. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Plusz december van. Az általad említett helyeken még úgy 5 hónapig nem lesz értékelhető időjárás.


Tessék étterembe menni, mint a normális emberek.

2016. dec. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem feszélyezne, párkapcsolatban is akkor fogadnám el, ha a következőt én fizetem.
2016. dec. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én biztos arra gondolnék, hogy valami nagyon nem okés, ha ilyen hamar kiszolgáltatott helyeztbe akar hozni. Nincs olyan meghívás amire igent mondanék egy ilyen szituációban. Később amikor már ismerem, megbízok benne, akkor szívesen utazok, de meghívást akkor sem várnék el. Magam is kitudom fizetni a nyaralásaimat 😊
2016. dec. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!