Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék a legegyszerűbbe...

Hogyan tudnék a legegyszerűbben elhúzni Mo. -ról?

Figyelt kérdés
Van egy szimpla érettségim, egy felsőfokú angol nyelvvizsgám és mihamarabb elszeretnék költözni Magyarországról, lehetőleg minél messzebb. Ötletek? Akármi?

2016. dec. 13. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

Autóstoppal.

Az érettségidet nyugodtan hagyd itthon, külföldön semmi hasznát nem veszed.

Előtte keresel egy nem kamu céget és jelentkezel mosogatónak, vagy raktári munkásnak.

Legyen kb. 800ezer-1millióFt-nak megfelelő valutád, mert laknod, élned kell addig is, míg munkát, fizetést kapsz.

Remélem tudtam segíteni!

2016. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
8%
Ha van küldöldi ősöd, például német családnevű nagypapa vagy akárki, akkor hivataljárásokkal és papírkitöltéssel állampolgárságot kaphatsz. Különben hajózás. Tengerparti városban munkát vállalni hajón azt Amerikában kiszállsz.
2016. dec. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Hiába van német ősöd, NEM kapsz állampolgárságod. Az már régen megszűnt.
2016. dec. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az érettségi tényleg semmit nem ér külföldön. Legalábbis Angliában tuti nem. Nekem is van érettségim de amikor kijöttem senkit nem érdekelt. De jobb helyzetben vagy mint én mert nekem még az angol nyelvtudásom is pocsék, pedig lassan 3 éve élek kint. (képtelen vagyok megtanulni az angol nyelvet) Jó nyelvtudással mindig akad munka. Én egy kisebb városban élek, és jó nyelvtudással akár 1 héten belül is dolgozhatnál. Van állás a lidl-ben, van raktári munka. Most mondta az egyik ismerősöm, hogy Audi gyárban is van felvétel (de oda a jogsi előny), sőt még az én munkahelyemen is van felvétel ahol szerelni kell kábeleket, kisebb katonai alkatrészeket.

Több angliai városban van munkalehetőség jó angol tudással. Neked csak egy kis tőke kell..

2016. dec. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2016. dec. 13. 22:07
 6/6 anonim ***** válasza:
repülőgéppel
2016. dec. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!