Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Rajtam kívül vannak olyan...

Rajtam kívül vannak olyan emberek akik a világ legszebb, legextrémebb helyeire elszeretnének jutni?

Figyelt kérdés

Vannak még ilyen emberek, környezetemben nem sok ilyen embert találtam mert mindig akadt valamilyen kifogás hogy "miért ne"

Én is találhatnék ilyet, de én inkább az álmaimra igent mondok! :)


2016. dec. 26. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Rajtad kívül még 9999999 ember ebben az országban. Én meg el is jutok/jutottam.
2016. dec. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak. A legjobb út a vágyaid eléréséhez az, ha kitartóan készülsz rájuk.

De jelenleg az is megteszi, ha előveszel egy nyelvtan könyvet és olvasgatod az igekötős igék helyesírását. Hidd el, pallérozatlan elmével még nem nagyon jutottak messze az emberek.

2016. dec. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm biztatást és építő jelleggel leírt kritikád, nem magyar származású vagyok, de itt járok egyetemre, azon leszek hogy ezt a nyelvet nagyon jól megtanuljam :)

Csodás napot :)

2016. dec. 26. 20:01
 4/5 ZoltanAnglia ***** válasza:
Szia. Utazasi celodat leginkabb nyugat europai munkavalalas reven tudnad elerni. En Angliaban elek es minden evben utazok, legalabb egyszer tavoli helyre.Eddig 26 orszagban jartam es nagyon messze vagyok meg attol, hogy aztmondhassam, hogy az osszes altalam meglatogatni kivant orszagot bejartam.
2016. dec. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ZoltanAnglia ***** válasza:
...azt mondhassam...
2016. dec. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!