Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Akik csak random utazgatnak,...

Akik csak random utazgatnak, honnan van pénzük?

Figyelt kérdés
Ismerek olyanokat akik mindig máshova utazgatnak és nem hú de gazdagok a szüleik és mindig van pénzük. Ezt hogyan csinálják? Hogy fizetik a méregdrága utazásokat és maradnak gazdagok úgy hogy nem olyan családból valók?
2016. dec. 29. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Fejtsd ki kèrlek:

Diákokra gondolsz? Vagy mar felnőtt egyènekre? Mert nem mindegym

2016. dec. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Irigy vagy? Mondjuk megértem.
2016. dec. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Jó szponzorjuk van.
2016. dec. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Foleg olyan 15-30 eves korosztályra. Nem irigykedem mert en is elég sokat utazom csak en figyelem az árakat es igyekszem gyűjteni de nekik mindig van pénz a legnagyobb luxusra es csak azt nem ertem h ez h lehetseges legális úton :'/
2016. dec. 29. 21:22
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is állandóan utazok. Egészen egyszerű: nem luxusnyaralni megyek. 21 éves vagyok, van saját keresetem (igaz, nem sok) 2017re már 2 utazás is be van tervezve, extra olcsón foglaltam mindent. Ha több lett volna nem is mennék. Viszont minden félretett pénzem utazásra költöm. A szüleim sem gazdagok, de náluk is mindig prioritás volt világot látni, utazásra költeni.
2016. dec. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Onnan hogy kis tv-m van előfizetés nélkül, nem iszom és nem dohányzom, nyomógombos kis telefonom van, nincs autóm, nem járok kocsmákba, plázákba, moziba, turkálóból öltözöm de már 4 kontinensen jártam
2016. dec. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi is állandòan utazunk, pedig nincs szülő aki ad, ès nem keresünk átlag felett.

De manapság egy utazás nem sok..

Pl Prágában voltam nemrèg, 15 ezer ft-èrt 3 èjre egy fullos hotelben 2 főre foglaltam..Ilyen akciò volt. A buszjegy is kb 20e volt kettőnknek, Orangeways. Tessèk, 35e ft, szinte semmi, pár 10 ezer a zsebbe kajára ilyesmire, de mèg a 100 ezret sem èri el.

Ugyanilyen árfekvèsben jártunk kb Londonban repülővel (oda vissza 2 före 26 ezer volt a repjegy) ok ott sokat költöttünk mert csak ètteremben ettünk de azt se muszáj.

Voltunk Ròmában, az se került többe.

Márciusban Grùziába megyünk, repjegy már megvan 40ezer kettőnknek oda vissza, szállás 5 napra 20 ezer ft!!!! Grùzia hihetetlen olcsò, a 30 km-nyi reptèri transzfer 1000 ft/fő, kb èttermek is, megint csak max egy 100as az 5 nap...

Nyáron Montenegroba megyünk, ok az a 10 nap hùzòs lesz, de azt is ki lehet olcsòn hozni.

+ Oktòberben is el szeretnèk menni Koppenhágába, oda is fillèrekèrt van repjegy.

Szòval nem kellenek ehhez milliòk mi mèg nem is a legolcsòbb lehetősègeket keressük, aki picit "igènytelenebb" nem èttermezik mindenhol, jò neki hotel helyetr hostel vagy apartman az mèg olcsòbban megoldja. Ha egy pár csak havi 25 ezret fèlre tud tenni 4 havonta tud utazni.

2016. dec. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Akik csak random dohányoznak, honnan van erre pénzük?


Pl.:

Napi egy doboz cigi kb. 1.000 Ft x 365 nap = 365.000 Ft

pl. bécsi adventi buszos turistaút ára kb. 5.000 Ft/út.

Így ennyi pénzből, 73-szor tudnék kibuszozni Bécsbe...


Mivel én évente csak egyszer megyek ide adventezni, így marad 360.000 Ft-om, hogy máshová is elutazzak.

2016. dec. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

akik random utazgatnak, azok a "zsebpénzt" az utazásokra költik


aki cigizik a cigire, aki iszik, a piára


csak ugye utóbbi kettő a megszokott, előbbi a meglepő

2016. dec. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Létezik olyan is, hogy valaki blog írásból él. Utazik, ír a helyről, sokan elolvassák, jönnek a reklámfelületeit "elfoglalni". Apám ismerősének a fia így él. Múltkor Hawaii-n volt.
2017. jan. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!