Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ti el mennétek magatokba 1...

Ti el mennétek magatokba 1 hétre New Yorkba (Manhattan)?

Figyelt kérdés
18/F vagyok es kaptam 1000€ szüleimtöl 18. születésnapomra és arra gondoltam hogy még gyüjtök az év végeig es elmegyek New Yorkba , a probléma az ,hogy nincs kivel menjek :( mit szóltok?

2017. jan. 8. 16:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát, ha nem vagy "elmélyülős", vagy művészlélek (mindent jól megkomponálva manuálisan lefotózol) akkor szerintem jobb társasággal menni.

Ha még sincs társaság tartogathanál lakásra/házra vagy csak úgy alapnak.

2017. jan. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem mennek egyedul, tedd felre a penzt vagy utazz baratokkal oda amit ok is ki tudnak fizetni.
2017. jan. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Persze, én utálok másokkal utazni. De mindenki más, ha te nem szeretsz úgy akkor próbálj meg keresni valakit pl facen vagy nem tudom
2017. jan. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én voltam egyedül NY-ban és jó volt. Igazából jobban szeretek egyedül menni.
2017. jan. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sok lehetőséged lesz még New Yorkba menni és szerintem érettebb fejjel jobban is élveznéd.

Inkább a haverokkal bulizz, most annak van ideje: pl. kisebb fesztiválokon még jó hangulat van, kirándulások, tenger, stb. Esetleg valami hobbi: pl. sziklamászó társas túrára be tudsz fizetni, vagy szerezz jogsit és vegyél egy robogót, stb...

2017. jan. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kétszer is muszáj kiírnod a kérdést, ráadásul ugyanolyan érthetetlenül?


Mindegy, remélem, angolul jobban tudsz, különben inkább ne is menj.

Egyébként én mentem egyedül USA-körútra, és igen, New Yorkban is voltam.

Csak egyedül utazom, én így szeretem. Eszemben sincs senkihez alkalmazkodni.

2017. jan. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Donald J. Trump ***** válasza:
18 évesen azért el tudnám értelmesebb befektetésekbe is rakni azt a pénzt - jó lesz még később, inkább kamatoztasd.
2017. jan. 9. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Attol fugg teljesen milyen tipusu ember vagy. Ha szeretsz egyedul lenn, elmelkedni dolgokon akkor mindenkeppen kivalo gondolat. Viszont, ha baratok huznak inkabb a szivedhez akkor inkabb vard meg a megfelelo alkalmat az utazashoz. Viszont nem rossz gondolat, hogy gyujtesz a kozeljovoben, eut mindenkeppen tamogatom, mert ha aztan nem is New York, de akar egy auto esetleg egy no (najo azert nem kolt annyit egy no csak poenbol irtam) jonne a dologba, akkor is hasznat fogod venni a felretett penznek. Helyedben gyujtogetnek, ha nincsenek is barataid vagy kivel elmenned akkor inkabb varj a megfelelo baratra/baratnore/baratokra. Veluk sokkal jobb szerintem, sokkal murisabb tarsasaggal. De ez tenyleg nezopont kerdese, hiszen mindenki azt a valaszt fogja ide leirni ahogyan o gondolkodik. Teljesen emberfuggo a dolog reszemrol, esetleg ha elmesz, akkor jo utat! :)
2017. jan. 9. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!