Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » White-Angel nevű hirdetővel...

White-Angel nevű hirdetővel (oszkar.com) Németországba utazott már valaki? Vagy melyik sofőrt ajánlanátok személyes tapasztalatok alapján?

Figyelt kérdés

2017. jan. 27. 10:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Vidéki felszállási lehetőség érdekel csak. Pl Debrecen, Nyíregyháza
2017. jan. 27. 10:03
 2/7 anonim ***** válasza:
Az Oszkár rendszerben nézd meg az adott sofőr értékeléseit. Itt aligha találsz olyat, aki pont vele utazott.
2017. jan. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kösz. Azért is írtam mellé, hogy esetleg más sofőrrel.


Jónak tűnik, 4,8 az értékelése, 763 pozitív, 16 semleges, 9 negatív. Ez gondolom elég jónak számít.

Nem utaztam még ilyen formában ezért is érdekelnek a vélemények.

2017. jan. 27. 10:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha 763 pozitív értékelés nem győzött meg, akkor az meg fog, hogy itt ír valaki valamit, ami vagy igaz, vagy nem? Istenem. Te ennyire átvágod az embereket, vagy miért vagy képtelen bízni másokban? Ezen kellene elgondolkoznod!
2017. jan. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire bizalmatlan cagy nem menj oszkárral sehova!Kimeld meg a sofört meg a tobbi utastardat is!Ez az utazasi forma lathatoan nem neked valo!
2017. jan. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én velük mentem.


Kb halálfélelmem volt, mert a sofőr szinte végig a mobilját nyomogatta, vagy telefonált. Idegbeteg is volt vezetés közben és jó rondán beszélt.


Olyan szempontból jó volt, hogy háztól házig vitt, de tényleg eléggé féltem.


Ezenkívül az út kb 18 óra, amit egy sofőr vezet le pihenő nélkül, aztán amikor megérkezik Németországba, ott alszik kb 5 órát és már indul is vissza Magyarországra, szóval szerintem nagyon veszélyes, hog ilyen sokat vezet ilyen kialvatlanul.


Az út közben amúgy többször panaszkodott is a sofőr, hogy fáradt.

2017. jan. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ma 12:48 pont azért amit a ma 13:56 írt.

Hosszú út és azért egy vadidegennel utazol, nem ismered a vezetési stílusát stb.

Nem szeretném félúton otthagyni a fogam ilyen egyszerű.

2017. jan. 27. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!