Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Harry Potter tour?

Harry Potter tour?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam hogy elmennék londonba megnézni a Harry Potter forgatási helyszínét és az érdekelne szállással &repjeggyel együtt 2 embernek nagyjából mennyibe kerülne? Valaki tud segíteni?

2017. febr. 15. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk egyáltalán nem mindegy, hogy milyen szállást kerestek, és a repjegy is változó...

Nézz körül az interneten, és megtalálod a válaszokat. A belépővel pl. könnyű kalkulálni, illetve az odautazást kell még megtervezni. Én egy olyan túrán voltam ott, hogy busszal hoztak-vittek minket asszem a Victoria-ról, de ott helyben szabadon lehetett mászkálni, nem volt idegenvezetés, vagy ilyesmi. Csak odavittek, megmondták, milyen időpontokban mennek vissza buszok, és ennyi.

2017. febr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Es megis mit segitsunk??

Nekunk is ugyanannyiba kerul kikeresni ami kell mint neked!

A kerdesed alapjan meg interneted van....hajra!

2017. febr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Jelentkezem, én voltam már a stúdióban. És bizony nem volt olcsó, de abszolűt megérte. A szálás, és a repjegy sok mindentől függ. Ha jól emlékszem, nekem kb. 25000 magyar forint volt a belépő, de ezen a linken mindent megtalálsz: [link]

Remélem, tudtam segíteni, ha már az előttem válaszolók olyan készségesek voltak...

2017. febr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk nem tudom, hogy miért gondolod a te válaszodat jobbnak az enyémnél, kedves előttem szóló... (Az első választ írtam).
2017. febr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 2015-ben voltam. Bár az árak, mint előttem is írták nagyon képlékenyek, nálam így nézett ki:


Maga a studio látogatás 28350 Ft-volt átszámolva 1 személyre

repjegyem (retur)csomagfeladással 76328Ft volt

reptéri transzfer (oda-vissza) 6560Ft

2 hetes tömegközlekedési bérlet (1-2 zóna) 15290Ft

Szállás 5 napra reggelivel 66770Ft


Amúgy amit előzőleg linkeltek nagyon jó oldal, én is tőlük vettem meg sok mindent: [link]


A keletitől nem messze van az irodájuk, nagyon kedvesek és segítőkészek, ha bp-i vagy és nem akarod online intézni

2017. febr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
4-es jó igazad van, bocsi, a kettesre értettem
2017. febr. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!