Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Berelt valaki autot Budapesten...

Berelt valaki autot Budapesten amivel aztan atment Romaniaba es korlatlan kilometer hasznalattal adtak berbe a kocsit?

Figyelt kérdés

Olyanok valaszat varom, akik tenylegesen bereltek Budapesten kocsit, amit atvittek Romaniaba aztan vissza es nem volt kilometer limit az auton. Neztem par online kolcsonzot (kulfoldon elek, nem tudok csak ugy odatelefonalni, hogy megkerdezzem) de a weboldalon vagy nem irjak, hogy lehet e kulfoldre vinni a kocsit, vagy azt irjak, hogy Romaniaba nem lehet, vagy pedig 2-300 kilometer a napi limit.

Nekem olyan auto kell, amit at lehet vinni a hataron es nincs rajta km limit. Felvetel/leadas helyszine Budapest.

Koszonom!


2017. febr. 23. 01:30
 1/2 anonim ***** válasza:
A napi km limitet ne ugy ertsd,hogy ha azt elerted,kész nem mehetsz vele tovabb aznap egy metert sem!Nyilvan mehetsz csak azert majd mikor vegeztel meg pluszba kell fizetned!
2017. febr. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt ertem, de pont hogy nem akarok meg pluszban 15-20 forintokat fizetni kilometerenkent :(
2017. febr. 23. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!