Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Szerb-magyar allampolgar...

Szerb-magyar allampolgar vagyok, Vajdasagban elek. Szegeden igenyeltem a magyar utlevelet es a szemelyi igayolvanyt. Lehet-e gondom abbol, hogy szerb utlevellel mentem ki Szerbiabol es magyar szemelyivel jottem vissza?

Figyelt kérdés
Lehet-e ebbol gondom ha legkozelebb utazok Magyarororszagra?

2017. febr. 24. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi gong nem lesz. Én is régi cipővel megyek be a cipőboltba és az új cipővel jövök ki :))
2017. febr. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Topor G válasza:
100%
Nem, legalábbis tapasztalatom alapján nem. Max. a szerb határőr kérdezi, hogy nincs-e szerb útleveled, amit kérésére be kell mutatnod (bár ezen az oldalon amúgy is praktikusabb azt felmutatni, ha érvényes).
2017. febr. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
36%
A kettős állampolgároknak afőszabály az, hogy a magyar közegnek a magyar személyit mutatós, a szerbnek meg a szerb útlevelet. Ez nem előírás persze, de nagyon hasznos.
2017. febr. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az nem gond.
2017. márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Különben tegnap be is bizonyosott,hogy igazatok van.Moziban voltam Szegeden és hataratlepesnel semmi gond nem volt
2017. márc. 5. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!