Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Ki volt az elmult 1 evben...

Ki volt az elmult 1 evben dubaiban? Tudnatok par kerdesre valaszt adni?

Figyelt kérdés

Hol ettetek? Honnan lehet tudni melyk etterem olcsobb kategorias melyik draga? Gondolom az utcai bufesekrol lehet tudni, hogy olcsobban be lehet kajalni.

Ill az olcsobb helyeken milyen aron van a kaja?


En azt olvastam egy cikkben hogy van 3 arkategoria. Van az utcai bufes, olcsobb etterem es draga etterem.


Most van kint egy ismerosom dolgozni, aztmondta ne is merjek kimenni, mert egy olcsobb kaja 20ezer forintnal kezdodik...


2017. márc. 4. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a plázák food court-jeiben ettem, nem volt sokkal drágább, mint idehaza.
2017. márc. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mytravel ***** válasza:
Mondjuk 3 árkategória mindenhol van, az nem újdonság. Ha puccos helyeken akarsz kajálni akkor az valóban drága lesz. Èn kipróbáltam mindent, de utólag azt kell hogy mondjam, egyszerüen nem ér meg annyit amennyit kérnek érte. Legjobb kajákat Old-Dubai-ban lehet kapni, itt összpontosul az egész arab világ étlapja. Utoljára 3 före fizettem kb. 10.000-et levessel, föétellel meg itallal együtt. Sokkal nagyobb élmény mint a sok csili vili pompázó éttermek.
2017. márc. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Es hogyan tudom megkülönböztetni, hogy melyik etterem milyen drága?

Gondolom nem jarom vegig az ettermeket h az etlepokat vegignezzem milyen árak vannak :D

2017. márc. 7. 11:37
 4/4 anonim válasza:

Én 2017 1. napján utaztam ki,mert az ottani férfim ezt ajándékozta. Szóval elég furcsa volt, olyan érdkes környezetváltozás volt. De jó értelemben ,mindenki kedves,normi. Válaszok:

-hát a párom által a drágább éttermekben

-egyrészt az autókból ( ahol ferrari, rollsroyce stb. kocsik vannak,az inkább a drágább. )

-Nincsenek utcai büfések. Ugyanógy ahogy csak minimális tközlekedés van. Csak busz

-Nem sok olyan 3000-5000 ft.

-nem,csak luxus és átlag van :)

Remélem segítettem.

2017. jún. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!