Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Személyi igazolványt le kell...

Személyi igazolványt le kell fordíttatni angolra?

Figyelt kérdés

"If the documents you provide are not in English, you will need to provide a translation that has been issued in the UK and signed by an official translator."


Ugye a személyimen megvannak angolul az adatok, tudhatják, hogy mi micsoda, de a "not in English" miatt elfogadják így, vagy csak angol szöveg lehet rajta?


2017. máj. 5. 11:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Mièrt kellene? Angliàban eleve nincs olyan hogy szemèlyi igazolvàny. Èrtelmetlen. Ha hivatalos helyre kell, arra meg ott az ùtlevél, eu ide vagy oda.
2017. máj. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Angliába szeretnéd igazolni magad? A személyin rajta van angolul is nem kell fordítani ez az olyan iratokra vontakozik amiken nincs fordítás. Az útlevél is jó egyébként. Első: a személyit is elfogadják még a bankba is.
2017. máj. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
El kell küldenem a jogsihoz, de az útlevelemet nem akarom, mert 1 hónapon belül használnom kell.
2017. máj. 5. 12:15
 4/13 anonim ***** válasza:
30%

3: Mármint az eredeti okmányt akarod elküldeni postán??????

Ilyet semmiképpen se tegyél!!!

2017. máj. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azt kérik.
2017. máj. 5. 12:32
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
5: Ilyet nem kérhetnek. Biztosan meg lehet oldani máshogy.
2017. máj. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

[link]


A government honlapján is így van. Majd a postás visszahozza. Ha meg elveszik, így jártam, nem féltem annyira.

2017. máj. 5. 12:56
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
De, az eredetit kèrik jogsi cserènèl. Vagy szemèlyi vagy ùtlevèl kell nekik. Visszaküldik pàr hèt elteltevel, nincs ebből gond.
2017. máj. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel EU-s ID-d van, nem kell lefordíttatni, elfogadják. Nekem is fura az eljárás, dehát ez van. Ha van útleveled, nem gáz.
2017. máj. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Special Delivery-t kérj. Nekem is kellett már eredetit küldeni többször is, semmi baja nem lett.
2017. máj. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!