Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Valaki aki már járt bangkokban...

Valaki aki már járt bangkokban véleményt mondana?

Figyelt kérdés
Megszeretném tudni hogy milyen...vannak ott szép dolgok-e...igaz az hogy ott a törvény nem tilt semmit?
2017. máj. 22. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:

utálom a nagyvárosokat, BP-t is de Bangkok mindtől más, hatalmas hangulata van a városnak, persze hogy vannak szép dolgok pl Grand Palace, Wat Arun stb.

Nem igaz, ott is tilt csak éppen hagyja élni a helyieket nem úgy mint az átkos nyugaton.

2017. máj. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
(Bocsi én nem voltam még ott, csak érdekel, hogy mit takar az, hogy a törvény nem tilt semmit és ez miért jó?:D)
2017. máj. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia én tavasszal voltam Bangkokban . 10 napos út volt abból 2 utazás a repülőn ha Bangkokba akarsz menni maximum 3 napot szánj rá ne többet nem tudsz sokat kihozni belőle érdemes megnézni a világ legnagyobb Buddha szobrát és a sín piacot. Nekünk lement a 3 nap Bangkokból mentünk Koh changra. Ha szigetben gondolkodsz ezt tudom ajánlani olcsó és nem hemzseg a túristátol. Ha úgydöntessz hogy kohchngra mész akkor a kacha hotel a legolcsóbb. Lovagolj elefánton stb.. apropó a szabályokról. Nem tudom te ezt hol hallottad de Thaiföld egy királyság és az is meg van szabva hogy hány órától ihatsz alkoholt. Ha templomba mész nem lehetnek kint a végtagjaid fedetlenul . Európai túristák mentek ki és részegen egy pici ördögszarvat rajzoltak a király képére és 20 év börtönt kaptak. Keress rá : thailand Koh Chang kacha hotel. Valami álomszép. Arra is készülj fel hogy nincs olyan hogy valaki megússza hányás hasmenés nélkül az utazást más az éghajlat az ételek a csapvíz nem tiszta meg se próbálj bele inni. Vigyétek pálinkát és azzal öblögessetek. Ezek ne riasztanak vissza gyonyoru hely megéri !!!
2019. jan. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!